• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Prędzej czy później mleko mamy staje się niewystarczającym pokarmem dla małego dziecka. W odpowiednim momencie należy rozpocząć tzw. rozszerzanie diety. Niby nic w tym strasznego, bo przecież ugotowanie marchewki i jej zblendowanie nie wymaga wyjątkowych zdolności kulinarnych, ale…

No właśnie, wyobraźmy sobie, że możemy ową marchewkę przygotować w jednym i tym samym urządzeniu. Każda mama wie, że zbilansowany zdrowy posiłek to podstawa diety niemowlaka, jeżeli jeszcze w parze z tym idzie oszczędność czasu to czego można chcieć więcej?

5116_img1_022329e72d0bbf9ab4466b7984746c46

Diux Baby Food Center

 

Na naszym rynku pojawiły się dwa ciekawe urządzenia ułatwiające przygotowanie posiłku dla dziecka, zaledwie w kilka minut. Mowa tu nie tylko o wcześniej wspomnianej marchewce, ale również o wszelkiego rodzaju zupkach oraz przecierach z owoców i warzyw. Diux Baby Food Center łączy w sobie działanie dwóch sprzętów kuchennych: blendera i parowaru. Warto zwrócić uwagę, że sam parowar posiada funkcje sterylizacji butelek.

A cena…umiarkowana. Za urządzenie z kilkoma funkcjami należy zapłacić ok.350zł.

 

Blender i Parowar w jednym. Marka Philips.

Blender i Parowar w jednym. Marka Philips.

Marka Philips nie pozostaje w tyle, na rynek wprowadziła urządzenie gotujące i miksujące bez potrzeby przekładania jedzenia. Najpierw na parze przygotowujemy warzywa, mięso, owoce obracamy dzbanek i …blendujemy. Prawda, że proste? Cena sprzętu podobna, w zależności od miejsca zakupu ok. 320zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: AGD dla mamy

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama