• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘AGD dla urody i zdrowia’ Category

Jaka jest różnica między klasyczną golarką i trymerem oraz jaki typ sprzętu wybrać wedle naszych potrzeb? Poniżej kilka porad, które pozwolą nam podjąć odpowiednią decyzję w tym temacie.

Od stóp do głów – dokładnie tak powinniśmy dbać o nasze ciało. Nie tylko dla jego lepszego wyglądu, ale także lepszego zdrowia i samopoczucia. Zrelaksowane ciało sprawia, że jesteśmy gotowi do podejmowania trudów dnia codziennego. Zaczynając od stóp – dosłownie i w przenośni mamy twardy grunt pod nogami, a co za tym idzie – wszelkie czynności stają się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Odkurzanie jest jedną z podstawowych czynności, jaką wykonujemy dla utrzymania czystości w naszym domu. Jednak tradycyjne odkurzacze workowe są obecnie coraz częściej zastępowane przez ich nowocześniejsze odpowiedniki, między innymi odkurzacze wodne i piorące. Jakie są ich zalety i wady?

Już za kilka miesięcy Święta Bożego Narodzenia i odwieczny problem dotyczący wyboru najlepszych prezentów dla naszych bliskich. W szczególności kłopotliwe dla wielu osób wydaje się być  znalezienie odpowiedniego produktu dla mężczyzny. Kolejna para skarpet, zestaw kosmetyków, który wyląduje na łazienkowej półce czy dwa rozmiary za duży sweter w renifery, może okazać się większym powodem do zmartwień, aniżeli radości. Zainwestuj w ponadczasowy prezent, który sprawdzi się przez wiele sezonów, taki jak   Czytaj więcej ...

  Wszyscy mniej więcej wiemy, że frytkownica to utrudni. Mikrofalówka też raczej może nam zaszkodzić w zachowaniu ekstra sylwetki (te wszystkie smakowite produkty gotowe do spożycia tuż po kilkuminutowym podgrzaniu…), pomijając już nawet kwestie zdrowotne takiej obróbki termicznej. Niektóre sprzęty, takie choćby, jak najzwyklejsza patelnia, mogą też działać na naszą niekorzyść – w zależności od tego, jak ich używamy a także tego, z jakich materiałów są zrobione.

Wielu z nas ma w naturze zaczynanie pewnych postanowień od konkretnego dnia. Najczęściej jest to nowy rok lub tak zwany dzień „jutrzejszy”. Zaraz za nimi plasuje się 21 marca, czyli pierwszy dzień wiosny. Wmawiamy sobie, że to idealny dzień na zmiany. legal pharmacy online Zima już za nami, przez co coraz bardziej słoneczne dni napawają nas optymizmem i siłą do działania. A czego dotyczą postanowienia? Zdrowszego odżywiania, niższej wagi i   Czytaj więcej ...

Odpowiednia higiena jamy ustnej w czasach, w których dominuje kult idealnej prezencji od strony fizycznej to kwestia niezwykle istotna. Stąd część osób decyduje się na zakup szczoteczek elektrycznych, charakteryzujących się większą skutecznością niż te tradycyjne. By jednak otrzymać taką gwarancję, należy sięgnąć po produkt uznany. Jakie szczoteczki najchętniej wybierali konsumenci w mijającym już powoli, 2013 roku?

Każda kobieta marzy o pięknych, zdrowych i lśniących włosach. Bez względu na kolor, gęstość czy długość, przy ich pielęgnacji używamy suszarki. Jest to urządzenie, które najczęściej ma z nimi styczność i bez wątpienia ma na niemały wpływ. Warto zatem dobrać taki sprzęt, który nie tylko szybko wysuszy włosy, ale również sprawi, że będą one zdrowe i piękne. W tym celu poniżej zestawiono 5 najlepszych modeli.

Piękne włosy to marzenie każdej kobiety. Która z nas nie chciałaby budzić się każdego ranka ze wspaniałą fryzurą, której ewentualnie musi poświęcić 2 minuty przed lustrem? Cóż, być może niektóre z nas tak mają i szczerzę się dla nich cieszę. Inne (w tym ja) muszą wspomagać się odpowiednimi urządzeniami. W moim przypadku jest to wiecznie włączona prostownica.

Idące lato to czas nadzwyczajnego dbania o sylwetkę. Każdy z nas chce wyglądać jak najlepiej i wykorzysta wiele sposobów, by osiągnąć wymarzony wygląd jak najszybciej. Dla tych, którzy profesjonalnie podchodzą do tego zadania mamy dobrą wiadomość. Proste z pozoru urządzenie jakim jest waga łazienkowa pomoże nam w pomiarach, dzięki którym będziemy wiedzieć, czy nasza dieta/ćwiczenia idą w pożądanym kierunku.

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama