• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Od stóp do głów – dokładnie tak powinniśmy dbać o nasze ciało. Nie tylko dla jego lepszego wyglądu, ale także lepszego zdrowia i samopoczucia. Zrelaksowane ciało sprawia, że jesteśmy gotowi do podejmowania trudów dnia codziennego. Zaczynając od stóp – dosłownie i w przenośni mamy twardy grunt pod nogami, a co za tym idzie – wszelkie czynności stają się łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

To, dlaczego warto wybrać masażer, zawarliśmy więc już na samym wstępie. Urządzenie to pozwala nam bowiem wyzbyć się wszelkich kłopotów, dzięki czemu uwalnia z nas dodatkową porcję energii, tak niezbędną w codziennym życiu.

 

Bardzo ważne w korzystaniu z masażera są różnego rodzaju nasadki. To one pozwalają nam zadbać o stopy we właściwy sposób. Szczotki, pumeksy, nasadki akupunkturowe lub służące do usuwania zrogowaciałej skóry dają nam możliwość wyeliminowania estetycznych niedoskonałości naszych stóp. Co bardzo istotne, możemy też skorzystać z różnych rodzajów masażu – głównie bąbelkowego i wibracyjnego, dzięki czemu zrelaksujemy nasze stopy zgodnie z naszymi preferencjami.

 

Ważną rolę odgrywają również dodatkowe funkcje, jakie oferują nam masażery. Należą do nich między innymi: ciepło i bąbelki, podgrzewanie wody, podtrzymywanie temperatury wody, masaż BlueLight czy podczerwień. Wszystko to sprawia, że masowanie stóp może być za każdym razem świetnym doznaniem dla ciała i duszy.

 

Jeśli chodzi o dostępne na rynku masażery, z pewnością warto sprawdzić ofertę producenta Bosch, Sencor, HoMedics i Scholl.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama