• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Już za kilka miesięcy Święta Bożego Narodzenia i odwieczny problem dotyczący wyboru najlepszych prezentów dla naszych bliskich. W szczególności kłopotliwe dla wielu osób wydaje się być  znalezienie odpowiedniego produktu dla mężczyzny. Kolejna para skarpet, zestaw kosmetyków, który wyląduje na łazienkowej półce czy dwa rozmiary za duży sweter w renifery, może okazać się większym powodem do zmartwień, aniżeli radości. Zainwestuj w ponadczasowy prezent, który sprawdzi się przez wiele sezonów, taki jak golarki męskie Braun.

golarka Braun

Braun Syncro 7526. Flickr.com CC BY-NC-ND 2.0)

Golarka to urządzenie, po które mężczyzna sięga praktycznie codziennie. Wysokiej jakości sprzęt sprawi, że golenie będzie o wiele szybsze i wygodne, niż przy użyciu jednorazówek. Golarka nie zrani i nie podrażni skóry, a poza tym równomiernie skróci zarost. Golarki Braun można podzielić na kilka rodzajów. Najpopularniejsze są golarki z folią tnącą, a także z głowicą.

Wybór najlepszej golarki zależy w głównej mierze od oczekiwań jej użytkownika. Jeśli mężczyzna, któremu kupujesz prezent ma twardy i trudny zarost, pomyśl o golarce z głowicą. Jeśli bliska osoba ceni wysoki komfort golenia, sięgnij po golarkę z folią tnącą. Każda z golarek ma swoje wady i zalety.

Golarki z folią tnącą wyposażone są w specjalną folię z mini otworami, do których przedostaje się zarost. Pod folią znajdują się specjalne ostrza, które ścinają włosy. Otwory rozmieszczone są pod różnym kątem, co zapewnia dokładność golenia. Z kolei, golarki głowicowe, dzięki ruchomym częściom urządzenia, łatwo dopasowują się do kształtu twarzy. Zapewniają dokładne w porównaniu z golarkami z folią, szybsze golenie.

Najnowocześniejsze golarki Braun są wyposażone w szereg użytecznych funkcji. Wskaźnik ładowania, umożliwia kontrolę poziomu naładowania akumulatorów. Niektóre modele mają wbudowaną opcję szybkiego ładowania, dzięki czemu urządzenie będzie gotowe do użycia w ciągu kilkunastu minut. Jeśli Twój mężczyzna lubi golić się pod prysznicem, koniecznie wybierz wodoszczelną golarkę Braun. W większości modeli jest też funkcjonalny trymer, który umożliwia przycinanie zarostu wedle potrzeb. Warto zwrócić uwagę na to, aby golarka miała antypoślizgowy uchwyt. Dzięki temu, golarka nawet przypadkowo nie wysunie się z dłoni.  Szeroką ofertę nowoczesnych golarek Braun znajdziesz na stronie http://www.euro.com.pl/golarki,_Braun.bhtml.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama