• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

depilatorPrzed nami perspektywa prawdziwej wiosny i pierwszych ciepłych dni. Wreszcie odłożymy zimowe kurtki do szafy i wyciągniemy wiosenne ubrania. Powoli będziemy wychodzić w sukienkach i… no właśnie, będziemy musiały odpowiednio zadbać o nasze nogi. Z tego względu przedstawiamy zestawienie 3 depilatorów, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji zakupowej.

Philips Satin Perfect HP6572

Rodzaj depilacji
Depilator Philips Satin Perfect HP6572 jako pierwszy i jedyny w naszym zestawieniu depiluje przy pomocy dysków. Wielką zaletą tego typu urządzeń jest to, że ich praca jest szybsza i bardziej skuteczna. Z tego względu takie depilatory polecane są osobom o gęstym owłosieniu. Warto tutaj zaznaczyć, że ceramiczne dyski nie powodują podrażnienia oraz reakcji alergicznych. Niestety depilatorami z dyskami mogą być uważane za bardziej bolesne w swoim działaniu.

Dokładność depilacji
Sprzęt Philipsa poprzez nakładkę podnoszącą włosy depiluje bardzo dokładnie (nawet najbardziej przylegające do skóry włoski). Z kolei nasadka depilatora poprzez swój schemat działania (nasadka obraca się) zapewnia idealną kompatybilność ze skórą. Co więcej, depilator wyposażony jest w lampkę Opti-light, która pozwala na zauważenie nawet najmniej widocznych włosków.

System łagodzący depilację
Depilator wyposażony jest w pasek, który poprzez stymulację łagodzi skórę sprawiając, że zabieg depilacji nie jest bardzo bolesny. Istnieje również możliwość golenia nóg, gdyż do zestawu dołączona jest głowica goląca umożliwiająca całkowicie bezbolesną pracę z urządzeniem.

Wygoda użytkowania
Urządzenie pracuje w 2 trybach prędkości, które pozwolą stopniowo przyzwyczaić się do procesu depilacji. Pod względem wygody warto również wyróżnić dość szeroką głowicę, która za jednym razem pozwoli na wyrwanie większej liczny włosów. Istotny jest również fakt, że głowicę depilującą można myć pod wodą.

Cena 299zł.

Philips Satin Perfect HP6572

Źródło zdjęcia: philips.pl

Babyliss G895E

Rodzaj depilacji
Depilator Babyliss w odróżnieniu od depilatora Philipsa pracuje z 72 pęsetami, które wykonują ok. 2000 obrotów na minutę. Pozwala to na efektywną pracę urządzenia (szczególnie w przypadku osób z rzadszym owłosieniem). Warto również zaznaczyć, że znajdujące się w depilatorze cząsteczki srebra mają działanie antybakteryjne.

Dokładność depilacji
Praca z depilatorem umożliwia pozbycie się nawet najkrótszych włosków, których długość wynosi jedynie 0,5mm. Depilator posiada przy tym niezwykle precyzyjne ostrza.

System łagodzący depilację
Depilator Babyliss wyposażony jest w nakładkę masującą, która delikatnie napina skórę, by po chwili szybko i dokładnie usunąć włoski. Zapewnia to złagodzenie bólu, który towarzyszy pracy większości depilatorów. Co więcej, Babyliss G895E posiada nasadkę do miejsc wrażliwych. Depilator posiada również głowicę golącą.

Wygoda użytkowania
Podobnie jak w przypadku produktu Philipsa, depilator Babyliss można używać w jednym z dwóch trybów prędkości. Dla zachowania maksymalnej czystości, mini sprzęt AGD można myć pod wodą.

Cena 329 zł.

Babyliss G895E

Źródło zdjęcia: babyliss.eu

Rowenta Fresh Extrime Platinum 3 w 1 EP 8440D0

Rodzaj depilacji
Ostatnim z depilatorów wartych uwagi jest Rowenta Fresh Extrime Platinum 3 w 1 EP 8440D0. Tak jak depilator Babyliss, jego praca wykorzystuje pęsety. Jest ich 3 razy mniej, aczkolwiek praca z nim jest równie skuteczna.

Dokładność depilacji
Depilator wytworzony jest przy wykorzystaniu technologii Micro Contact. Gwarantuje to idealny kontakt ze skórą i depilację wszystkich włosków. Dokładność procesu depilacji wzmożona jest także poprzez wykorzystywanie lampki podświetlającej depilowaną część ciała.

System łagodzący depilację
System łagodzący depilację jest nieco bardziej rozbudowany niż w poprzednich dwóch depilatorach. Po pierwsze, depilator wyposażony jest w nawiew chłodzący, który poprzez chłodzenie skóry minimalizuje ból. Po drugie, dodatkową redukcję bólu zapewniają kulki masujące znajdujące się pomiędzy pęsetami. Co więcej, istnieje możliwość skorzystania z głowicy golącej oraz standardowego systemu masażu.

Wygoda użytkowania
Depilator działa przy dwóch prędkościach pozwalających dostosować działanie do owłosienia występującego na ciele. Dodatkowo, depilator łatwo utrzymać w czystości, gdyż możliwe jest mycie jego głowicy pod bieżącą wodą.

Cena 311,99 zł.

Rowenta Fresh Extrime Platinum 3 w 1 EP 8440D0

Źródło zdjęć: rowenta.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama