• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Odpowiednia higiena jamy ustnej w czasach, w których dominuje kult idealnej prezencji od strony fizycznej to kwestia niezwykle istotna. Stąd część osób decyduje się na zakup szczoteczek elektrycznych, charakteryzujących się większą skutecznością niż te tradycyjne. By jednak otrzymać taką gwarancję, należy sięgnąć po produkt uznany. Jakie szczoteczki najchętniej wybierali konsumenci w mijającym już powoli, 2013 roku?

Dla nikogo nie powinno być chyba zaskoczeniem, że prym wiedzie firma najbardziej w tej kwestii uznana, czy Braun, bezkompromisowo zajmując w naszym rankingu wszystkie pozycje.

Elektryczne szczoteczki do zębów Braun D 12.013 Vitality 3D White LuxeBraun Vitality 3D White D12.013 – produkt spełniający wszelkie podstawowe potrzeby. Jest to niezwykle trwała i skuteczna szczoteczka, która sprawdzi się doskonale w przypadku osób dorosłych. Obraca się do 7600 razy na minutę, dzięki czemu bez problemu usuwa zanieczyszczenia ze szkliwa zębnego. Przy tym jest poręczna, a jeśli ktoś planuje długie maratony ze szczotkowaniem to nie powinien być zawiedziony – szczoteczka wytrzyma 25 minut ciągłego działania.

Oral-B Professional Care 500 D16.513 UOral-B Professional Care 500 D16.513 U – szczoteczka idealna dla osób pragnących zmniejszyć osad nazębny powodowany piciem kawy czy też paleniem papierosów, a efekty widoczne są bardzo szybko. Ponad to na jednym ładowaniu szczoteczka wytrzymuje ponad tydzień, co jest wynikiem więcej, niż dobrym. Przy tym jednak pozostaje prosta w obsłudze i niezwykle funkcjonalna. Jej skuteczność wynika głównie z zastosowanego systemu – oprócz ruchów rotacyjnych (7600 obr/min) nasadka wykonuje również ruchy pulsacyjne (20000 obr/min), delikatnie otaczając każdy ząb. Piętą achillesową codziennej higieny jamy ustnej jest najczęściej czas, jaki poświęcamy na szczotkowanie. Zamiast zalecanych przez stomatologów 2, 3 minut, zwykle poświęcamy na tę czynność o wiele mniej. Producent znalazł jednak na to sposób i wyposażył szczoteczkę w timer informujący nas o prawidłowym czasie szczotkowania.

Oral-B Mickey DB10K D10.513KOral-B Mickey DB10K D10.513K – w naszym zestawieniu nie mogło również zabraknąć szczoteczki dedykowanej najmłodszym. Model ten charakteryzuje się nieco mniejszym zagęszczeniem ruchów oscylacyjnych (5600 obr/min), właśnie ze względu na fakt, że korzystać z niego mogą nawet najmłodsi. Przyjemny desing połączony jest z ergonomicznym projektem uchwytu, dzięki czemu dzieci przekonują się, że mycie zębów nie musi być przykrym obowiązkiem. Jeśli zatem rodzice mają problem z przekonaniem dziecka, że zęby myć trzeba, szczoteczka ta może stać się rozwiązaniem ich problemu.

Braun Professional 5000 CareTriumph 5000 D34.545.X5Braun Professional 5000 CareTriumph 5000 D34.545.X5 – salon dentystyczny w domu? Czemu nie! Szczoteczka ta, jak sama nazwa wskazuje, wyposażona jest w systemy które zdolne są utrzymać nasze uzębienie w perfekcyjnej kondycji. 8800 obr/min ruchów oscylacyjnych i 40000 obr/min ruchów pulsacyjnych sprawia, że uzębienie dorosłej osoby zostanie oczyszczone w sposób dokładny i natychmiastowy. Dodatkowo szczoteczka informuje użytkownika o optymalnym czasie mycia zębów (timer) oraz sygnalizuje pożądaną siłę nacisku na płytkę nazębną. W zestawie znajdziemy również wymienne końcówki, dedykowane konkretnemu celowi – końcówka Sensitive dla zębów wrażliwych, końców wybielająca 3D White oraz dwie uniwersalne końcówki Micro Pulse.

Braun Professional Care Oxyjet + 3000 OC21Braun Professional Care Oxyjet + 3000 OC21 – co może być lepsze od jednej profesjonalnej szczoteczki? Oczywiście, cały zestaw do higieny jamy ustnej. Mimo że cena zestawu jest wysoka, to konsumenci wybierali go najchętniej. W jego skład wchodzi szczoteczka elektryczna najwyższej klasy oraz irygator do jamy ustnej, wyposażony w system OxyJet, w sposób istotny redukujący ilość bakterii osadzających się na płytce nazębnej oraz zapobiegający zapaleniom dziąseł. W zestawie, oprócz 4 dysz do irygatora znajdują się również końcówki wybielające i końcówka Precision Clean, gwarantująca najwyższą jakość w kwestii higieny jamy ustnej (8800 obr/min i 40000 obr/min ruchów odpowiednio oscylacyjnych i pulsacyjnych).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama