• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Wielu z nas ma w naturze zaczynanie pewnych postanowień od konkretnego dnia. Najczęściej jest to nowy rok lub tak zwany dzień „jutrzejszy”. Zaraz za nimi plasuje się 21 marca, czyli pierwszy dzień wiosny. Wmawiamy sobie, że to idealny dzień na zmiany.

Zima już za nami, przez co coraz bardziej słoneczne dni napawają nas optymizmem i siłą do działania. A czego dotyczą postanowienia? Zdrowszego odżywiania, niższej wagi i sprawienia, by po prostu dobrze czuć się w swoim ciele.

Takie postanowienia miewam również i ja. Nie ukrywam, że też czekam do określonych dni, by wprowadzić zmiany w swoim życiu. W chwili obecnej oczywiście wypatruję wiosny. Aby jednak już teraz czuć się dobrze w swoim ciele, postanowiłam zmienić fryzurę. Czyż nie mówi się, że z nową fryzurą zyskujemy magiczną siłę i podnosimy naszą pewność siebie? Dokładnie. Tak też i było w moim przypadku. A wszystko to za sprawą lokówki Philips Salon Airstylist HP8651/00, która wpadła w moje ręce prosto z…. półki mojej starszej siostary.

Zacznijmy od wyglądu. Lokówka Philips Salon Airstylist HP8651/00 to eleganckie i dość smukłe urządzenie, które doskonale trzyma się w dłoni i wykonuje ruchy we wszystkie strony. Do tego jest lekkie, przez co można je zabrać wszędzie ze sobą. Urządzenie posiada trzy regulowane ustawienia. Dzięki nim, osoby o każdej konstrukcji włosa mogą wykreować prawdziwe cudo na swojej głowie. Co więcej, lokówka ma moc 650 W, co daje zadowalające efekty za każdym razem.

Co mi się bardzo podoba w lokówce to wysuwane ząbki, za sprawą których można łatwo podkręcić włosy. To jakby mieć lokówkę i szczotkę do modelowania w jednym. Warto tutaj zaznaczyć, że otrzymane efekty są naprawdę jedwabiste. Dodatkowym atutem urządzenia jest koncentrator. Pozwala on na skierowanie ciepłego powietrza w konkretne miejsce dając jeszcze ciekawsze i unikalne rezultaty.

hilips Salon Airstylist HP8651/00

Korzystanie z lokówki jest wygodne za sprawą kilku elementów. Po pierwsze, urządzenie posiada przewód zasilający o długości prawie 2 metrów, co pozwala na ustawienie się w wygodnej pozycji np. przed dużym lustrem na środku pokoju. Po drugie, dzięki bogatej ofercie komponentów, lokówko-suszarkę hilips Salon Airstylist HP8651/00 można ją użyć w każdej sytuacji. Niemałą zaletą jest również wygodny zaczep do zawieszenia sprzętu po skończeniu suszenia i modelowania.

Każda z nas lubi się czuć dobrze w swoim ciele. Uwierzcie, zmiana fryzury to właśnie ta część, która potrafi zdziałać naprawdę wiele i zmienić nasze nastawienie do życia na lepsze. Czy lokówka może być rozwiązaniem? W moim przypadku tak było.

A jak jest u Ciebie?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama