• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

wlosyPiękne włosy to marzenie każdej kobiety. Która z nas nie chciałaby budzić się każdego ranka ze wspaniałą fryzurą, której ewentualnie musi poświęcić 2 minuty przed lustrem? Cóż, być może niektóre z nas tak mają i szczerzę się dla nich cieszę. Inne (w tym ja) muszą wspomagać się odpowiednimi urządzeniami. W moim przypadku jest to wiecznie włączona prostownica.

Ostatnio moim nowym nabytkiem stała się prostownica Bosch BrilliantCare Quattro-Ion PHS5263. Już w samej jej nazwie pojawiają się dwa wyrażenia BrilliantCare i Quattro-Ion, które powinny zainteresować każdą prostowłosoholiczkę. Ale od początku.

Prostownica Bosch już na pierwszy rzut oka się wyróżnia. Czarny, wyprofilowany sprzęt doskonale wygląda i trzyma się w dłoni. Na jej rączce znajdziemy czerwony włącznik, którym uruchomimy prostownicę. Nad nią znajduje się lampka, która informuje nas, kiedy urządzenie jest gotowe do pracy (trwa to jedynie 30 sekund). Prostownica wyposażona jest w kabel o długości 1,8m, dzięki czemu w komfortowy sposób wyprostujemy włosy w odpowiedniej odległości od lustra. Co więcej, jego obrotowa końcówka zwiększa wygodę użytkowania.

Urządzenie posiada potrójną elektroniczną regulację temperatury, której zakres waha się w przedziale od 140 do 200 stopni Celsjusza. Tym samym każda kobieta dopasuje temperaturę urządzenia do kondycji i gęstości włosa. Z racji tego, że moje włosy są gęste i falowane, korzystam z opcji ostatniej. Wraz z kolejnymi cechami, o których zaraz napiszę nie mam żadnej obawy o spalenie moich włosów. Ciekawym rozwiązaniem w tym zakresie jest pokazanie temperatury na świetlnym wyświetlaczu, który czerwoną barwą pięknie skomponuje się z czernią prostownicy.

Bosch BrilliantCare Quattro-Ion PHS5263

Prostownica wyposażona jest w anodyzowane płytki, które są 8 razy trwalsze niż standardowe płytki ceramiczne. Warto zaznaczyć, że są przy tym niezwykle gładkie. Przekłada się to na wyjątkową trwałość prostownicy. Dodatkowo, możliwe jest używanie prostownicy w połączeniu z kosmetykami do modelowania włosów. Co więcej, płytki są szerokie, dzięki czemu prostowanie włosów będzie przychodziło nam sprawnie i bezproblemowo.

Kolejną, ważną kwestią jest Quattro-Ion. Oznacza to wyposażenie urządzenia w 4 punkty, które emitują ujemne jony. Jest to tak zwana poczwórna jonizacja. Za jej sprawą, nasza fryzura będzie się charakteryzowała wyjątkową gładkością oraz łatwością w ułożeniu. Co więcej, możliwa jest także bezpieczna stylizacja z wysokim połyskiem na czele. Jony przyczyniają się także do lepszej kondycji włosów (mniej uszkodzeń). Włosy nie ulegają również naelektryzowaniu.

 Bosch BrilliantCare Quattro-Ion PHS5263

Prostownica wyposażona jest także w blokadę zamykającą, dzięki której jej płytki nie zostaną narażone na uszkodzenia podczas nieużywania sprzętu.

Ostatnią rzeczą, która mnie urzekła w prostownicy jest wyodrębnienie zawieszki na haczyk. Tym samym, po skończonej pracy prostownica nie będzie się nam plątać pod nogami. Jak dla mnie super!

Prostownica Bosch to idealny wybór dla każdej kobiety, która dba o swoje włosy. Sprawna, skuteczna i do tego elegancka. Jak do tej pory działa bez zarzutu. Mam nadzieję, że pozostanie tak jak najdłużej.

A Wy jakiej prostownicy używacie?

 źródło zdjęć: bosch-home.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama