• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
 • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
 • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
 • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
 • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

urządzenie do gotowania na parzeNie da się ukryć, że zdrowe odżywianie powinna stać się nawykiem każdego z nas.

Zachęcające do takiego trybu życia mogą być sprzęty AGD, które w prosty i smaczny sposób pomogą nam w przygotowaniu wyśmienitych potraw bogatych w liczne witaminy. Jednym z takich produktów jest sprzęt do gotowania na parze Miele DG 3460.

Urządzenie do gotowania na parze Miele DG 3460 posiada gładką, szklaną, stalową powierzchnię z frontu. Jej stalowe elementy pokryte są wysokiej jakości powłoką CleanSteel. Powłoka zapewnia odporność na pozostawienie odcisków palców, a jej czyszczenie wymaga jedynie przetarcia wilgotną ściereczką do pełnego połysku. Wymiary Miele DG 3460 to 55,6 x 37,2 x 33 cm (szerokość, wysokość, głębokość). Waga urządzenia wynosi 18,7 kg. Jego pojemność sięgająca 20 litrów daje możliwość komfortowego przyrządzenia mniejszych oraz większych potraw. Według własnego uznania sprzęt ten można zabudować w słupku, w nadstawce lub jeśli istnieje taka potrzeba, w szafce górnej.

Urządzenia posiada cztery programy: uniwersalny, podgrzewanie, rozmrażanie oraz odkamienianie. Jego sterowanie jest całkowicie elektroniczne. Wybór funkcji, znajdujący się na wyświetlaczu jest bardzo prosty w obsłudze. Aby znacznie ułatwić pracę z tym urządzeniem wyświetlana jest również temperatura oraz czas trwania wybranego programu.

urządzenie do gotowania na parze

Urządzenie Miele działa w zakresie temperatur od 40 do 100 stopni Celcjusza. Zapas znajdującej się w jego wnętrzu wody starcza do 90 minut swobodnego gotowania. Urządzenie przystosowane jest do gotowania warzyw, ryb, mięsa oraz pozostałych rodzajów żywności. Wszystkie ugotowane potrawy zawierają maksymalną zawartość witamin, idealne kolory i najwyższej jakości smak. Proces gotowania ułatwiają dołączone do urządzenia 2 stalowe tacki, wstawiany ruszt oraz pojemnik na spływające płyny.

Aby zapewnić stuprocentową bezpieczną obsługę urządzenia drzwi włączonego i pracującego urządzenia pozostają chłodne. Schładzane są także opary unoszące się z urządzenia. Dzięki temu przypadkowe dotknięcie nie będzie skutkowało oparzeniami. Opcja ta jest szczególnie ważna w przypadku posiadania mniejszych dzieci. Kolejnym usprawnieniem w zakresie bezpieczeństwa jest blokada uruchomienia, dzięki której nie jest możliwe niezaplanowane uruchomienie urządzenia.

Podsumujmy najważniejsze zalety urządzenia do gotowania na parze Miele DG 3460

 • wyjątkowy design;
 • różnorodność w przypadku zamontowania sprzętu;
 • prosta obsługa;
 • urządzenie proste w utrzymaniu czystości;
 • wysokie wartości spożywcze przygotowywanych potraw;
 • liczne programy gotowania; gwarancja bezpieczeństwa.

Urządzenie do gotowania na parze Miele DG 3460 będzie idealnym sprzętem w zakresie przygotowywania zdrowej żywności. Z pewnością znajdzie się dla niego miejsce w każdej nowoczesnej kuchni.

Cena: 4499zł.

źródło: miele.co.uk

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

 • Archiwa

 • Reklama