• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

wagaIdące lato to czas nadzwyczajnego dbania o sylwetkę. Każdy z nas chce wyglądać jak najlepiej i wykorzysta wiele sposobów, by osiągnąć wymarzony wygląd jak najszybciej. Dla tych, którzy profesjonalnie podchodzą do tego zadania mamy dobrą wiadomość. Proste z pozoru urządzenie jakim jest waga łazienkowa pomoże nam w pomiarach, dzięki którym będziemy wiedzieć, czy nasza dieta/ćwiczenia idą w pożądanym kierunku.

Waga Tech-Med TM-BF004 to właśnie jedno z tych urządzeń, które będą pomocne się w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki. Wykonana ze szkła platforma wygląda niezwykle elegancko, co szczególnie spodoba się damskiej części rodziny. Waga utrzyma maksymalnie do 150kg obciążenia, dzięki czemu będzie stanowiła funkcjonalny produkt dla wszystkich domowników.

Co wyróżnia wagę na tle innych urządzeń tego typu? Przede wszystkim funkcjonalność. Po pierwsze, za jej pomocą zmierzymy procentową zawartość tkanki tłuszczowej. Informacja ta pozwoli nam dowiedzieć się, czy czynności prowadzone do jej utraty przynoszą zamierzony rezultat. Podobnie jest w przypadku pomiaru zawartości wody w organizmie. Nie zawsze bowiem spadek wody w organizmie jest równoznaczny ze spadkiem masy ciała. Wiedząc, z którym z nich mamy do czynienia, będziemy mogli prawidłowo nawodnić nasz organizm. Z kolei za sprawą informacji o wartościach dostosowanych do wieku i płci domownika będziemy mogli poczynić kroki ku osiągnięciu jak najlepszych efektów. Co więcej, chcąc jak najlepiej poprowadzić i utrzymać dietę bez utracenia masy mięśniowej, będziemy korzystać z pomiaru procentowej zawartości tkanki mięśniowej. Istnieje także możliwość mierzenia procentowej zawartości tkanki mięśniowej.

waga tech med

To jednak nie wszystko. Jeśli mamy problem z określeniem dziennego zapotrzebowania kalorycznego, waga po raz kolejny przyjdzie nam z pomocą. Poinformuje nas o tym, jaką ilość energii w postaci posiłków należy dostarczyć naszemu organizmowi.

Ostatnią funkcją godną uwagi jest to, że dzięki wbudowanej pamięci 12 zestawów danych możliwe jest niezależne mierzenie parametrów wagi każdego domownika. Tym samym waga będzie użyteczna dla każdego z nich. Osobom starszym odczytanie wyników uprości ekran LCD o wymiarach 7,4 x 3,56cm.

Na koniec warto zaznaczyć, że waga jest bardzo dokładna – odchylenia mogą mieć wartość co najwyżej 100g.

Cena wagi wynosi 99zł.

 źródło zdjęcia : ceneo.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama