• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Chłodziarki’ Category

Przeprowadzasz się? Planujesz remont kuchni? Zastanawiasz się, jaką lodówkę wybrać? Nie bardzo orientujesz się w nowych technologiach i trendach? Nie wiesz, który sprzęt spełni twoje oczekiwania? Nic straconego! Niniejszy przegląd lodówek marki Whirlpool pomoże ci podjąć słuszną decyzję.

Na pozór to nic trudnego. Otwierasz drzwiczki, sięgasz do torby z zakupami, wyciągasz nabyty produkt, kładziesz na którejkolwiek z półek i gotowe. Czyż nie tak? Otóż wcale nie! Nowoczesne lodówki są o wiele wygodniejsze niż stare, które były małe i wymagały wymiany po kilku latach użytkowania, gdyż przy intensywniejszym przesuwaniu ulatniał się z nich gaz. Te współczesne często posiadają wyższą klasę, pomagając zaoszczędzić energię elektryczną, są wyposażone w wykluczający konieczność   Czytaj więcej ...

Lodówka to podstawowe wyposażenie kuchni w każdym mieszkaniu. Nie wyobrażamy sobie bez niej życia, jednak czy zdajemy sobie sprawę z tego, jakie funkcje powinien posiadać nasz sprzęt, aby służył nam jak najlepiej i był wydajny? Nowoczesne technologie przystosowały lodówkę do przechowywania świeżego jedzenia dłużej oraz ułatwiają codzienne przygotowywanie jedzenia. Na co należy zwrócić uwagę, wybierając lodówkę?

Rok 2014 dobiega końca, więc przychodzi pora na wszelkiego rodzaju rankingi i porównania, które z pewnością posłużą zapewne i klientom przy wyborze sprzętu, jak i planistom w wielkich korporacjach nakreślić nowe strategie działania. Jak więc sytuacja przedstawia się na rynku urządzeń gospodarstwa domowego?

Categories: Chłodziarki, Lodówki

Są rzeczy niezbędne w każdym mieszkaniu. Niekoniecznie muszą być to malowidła Rembrandta, ale dla wielu będzie to telewizor, wszelkie urządzenia sanitarne czy lodówka. Skomplikowane meandry rozwoju technologicznego sprawiają, że często przed zakupem nowego sprzętu czujemy się zagubieni i oszołomieni. Jakie niuanse przydadzą się w naszej chłodziarko-zamrażarce, a za co lepiej nie przepłacać?

Categories: Chłodziarki, Lodówki, Porady

Ochłodzenie. To jedno słowo ostatnio bardzo często siedzi nam w głowie. W tych dniach marzymy o tym, by w naszej lodówce była wbudowana kostkarka do lodu i by w każdej chwili można było napić się chłodnego napoju. Ale co jeśli niestety jej nie mamy? Wtedy musimy ratować się innym sposobem. Możemy m.in. skorzystać z woreczków do lodu. Jednak po skończonej pracy są one bardzo zimne, co wpływa negatywnie na proces   Czytaj więcej ...

Categories: Chłodziarki, Design, Kuchnia

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama