• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Ciekawostki’ Category

Wyobrażasz sobie swój dom bez sprzętu AGD? Lodówka, zmywarka czy piekarnik to urządzenia, bez których  nie sposób normalnie funkcjonować w dzisiejszych zabieganych czasach. Dlatego tak ważne jest, aby wybierając sprzęt, który stanie w twoim domu, zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Przekonaj się zatem, jakie parametry i cechy urządzeń AGD powinieneś brać pod lupę, zanim dokonasz zakupu.

Categories: Ciekawostki

Czekasz z utęsknieniem na premierę najnowszego sezonu Gry o tron lub po prostu lubisz śledzić losy bohaterów ulubionych seriali czy filmów? Jeśli chcesz stworzyć sobie komfortowe warunki do oglądania filmów i seriali, zaaranżuj w swoim salonie kino domowe. Wystarczy zastosować kilka sprawdzonych wnętrzarskich trików, aby na własnej sofie poczuć się jak w kinowym fotelu.

Categories: Ciekawostki

Na pozór to nic trudnego. Otwierasz drzwiczki, sięgasz do torby z zakupami, wyciągasz nabyty produkt, kładziesz na którejkolwiek z półek i gotowe. Czyż nie tak? Otóż wcale nie! Nowoczesne lodówki są o wiele wygodniejsze niż stare, które były małe i wymagały wymiany po kilku latach użytkowania, gdyż przy intensywniejszym przesuwaniu ulatniał się z nich gaz. Te współczesne często posiadają wyższą klasę, pomagając zaoszczędzić energię elektryczną, są wyposażone w wykluczający konieczność   Czytaj więcej ...

Praktycznie każdy człowiek lubi słuchać muzyki albo radia. Co jednak zrobić, jeśli nie ma się środków albo miejsca na pełny zestaw audio? Rozwiązaniem może być mini-wieża czyli małe urządzenie spełniające podobne funkcje jak full-zestaw.

Categories: Ciekawostki

Telewizor to w dniu dzisiejszym podstawa wielu mieszkań, domów i wszelkich siedzib ludzkich. Czy jest potrzebny i czy da się bez niego obejść? Te pytania stawia niejedna osoba urządzająca mieszkanie.

Categories: Ciekawostki

  Wszyscy mniej więcej wiemy, że frytkownica to utrudni. Mikrofalówka też raczej może nam zaszkodzić w zachowaniu ekstra sylwetki (te wszystkie smakowite produkty gotowe do spożycia tuż po kilkuminutowym podgrzaniu…), pomijając już nawet kwestie zdrowotne takiej obróbki termicznej. Niektóre sprzęty, takie choćby, jak najzwyklejsza patelnia, mogą też działać na naszą niekorzyść – w zależności od tego, jak ich używamy a także tego, z jakich materiałów są zrobione.

Nagrody Darwina są przyznawane rokrocznie od 1993 roku. „Honorowani” nimi są ludzie, którzy zginęli w bardzo głupi sposób, a właściwie przyczynili się do przetrwania naszego gatunku w długiej skali czasowej, eliminując swoje geny z puli genów http://viagracanadausa.com/ ludzkości w nadzwyczaj idiotyczny sposób – jak tłumaczą na swojej stronie organizatorzy. Prawdziwość historii zgłaszanych do organizatorów weryfikowana jest poprzez stronę www.darwinawards.com – również tam odbywa się głosowanie na „laureatów” z danego roku.

Categories: Ciekawostki

W każdym domu pojawia się codziennie kolejna porcja pracy, którą należy wykonać – pranie, sprzątanie, gotowanie czy prasowanie to tylko niektóre z codziennych, rutynowych czynności jakie musi mieć na uwadze każdy domownik. brand levitra no prescription canada Dzięki postępowi techniki istnieje jednak szansa na to, aby to właśnie maszyny wyręczyły Cię w najbardziej uciążliwych pracach.

Categories: Ciekawostki

Lodówka to nie tylko żelazne pudło na jedzenie, przynajmniej nie w oczach reżyserów. Od śmiertelnie nudnej i buczącej chłodziarki po wywołujący ekstatyczną radość wynalazek, mający odmienić losy świata. Lodówka-morderca i lodówka niosąca pojednanie, portal do piekła i ochrona przed wybuchem jądrowym. Oto 6 nietypowych ról chłodziarek-zamrażarek.

Categories: Ciekawostki

Inteligentne urządzenia AGD coraz śmielej wkraczają pod nasze strzechy. To, co kiedyś było interesującym, ale mało użytecznym gadżetem, dziś kandyduje do miana elektronicznego pomocnika, niosąc z sobą wiele udogodnień.

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama