• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Wraz z biegiem czasu większość sprzętów AGD zaczęła spełniać więcej niż jedną funkcje. Jednak, że pomysłowość ludzka nie zna granic przedstawiamy przed Wami 5 zastosowań całkiem przeciętnych i podstawowych sprzętów AGD, o których nie mieliście pojęcia. Jesteście gotowi na eksperymenty w kuchni? To zaczynamy!

1.

To, że niektóre dziewczyny wykorzystują żelazko do prostowania włosów zapewne nikogo nie zdziwi. Co jednak, gdy z braku posiadania tostera, czy też innego opiekacza, wykorzystamy je do zrobienia tostów? Efekty zobaczcie poniżej.

Jakie widzimy zalety? Tosty przypieczone dokładnie do takiego stopnia jakiego chcemy, a do tego szybko i skutecznie. Co więcej, całość prezentuje się całkiem apetycznie.

2.

O zastosowaniu czajnika także słyszało się kilka ciekawych historii.

Z pewnością słyszeliście (a może nawet widzieliście) gotowane tam parówki. Dziś pokażemy Wam jednak inne zastosowanie. Mianowicie okazuje się, że doskonale się sprawdza również przy gotowaniu w nim makaronu i sosu. Zresztą sprawdźcie sami.

3.
Naszym kolejnym wielofunkcyjnym urządzeniem jest mikrofalówka. Sama w sobie potrafi przygrzewać, grillować czy rozmrażać. Jak się okazuje, za jej pomocą możemy zrobić także jajka i bekon, a tym samym mieć pyszne (angielskie) śniadanie na ciepło w kilka minut. Całość została przedstawiona poniżej.

4.
Czym byłoby nasze zestawienie bez możliwości wykorzystania jednego ze sprzętów do przygotowania czegoś słodkiego. Takich pomysłów przecież nigdy za wiele. Przedstawiamy zatem czekoladowe małe co nieco, do którego przygotowania potrzeba zaledwie 5 minut.

5.
Na koniec coś wyjątkowego, coś czego nie spodziewalibyśmy się po przeciętnej zmywarce. Czy wiedzieliście, że da się w niej zrobić pyszną … LASAGNE? Nie nie, nie przeczytaliście źle. W zmywarce da się przyrządzić lasagne! My też nie wierzyliśmy, póki nie zobaczyliśmy poniższego filmiku.

Smacznego!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
5 zastosowań AGD, o których nie miałeś pojęcia, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
Categories: Ciekawostki

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama