• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Amica WronkiNa konferencji prasowej zorganizowanej 4 lipca zostały zaprezentowane koszulki, w których drużyna Lecha Poznań będzie grała w czasie spotkań w Lidze Europy. Nazwa strony internetowej amicasmart.com, która pojawiła się na nich jest poświęcona promocji inteligentnych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w urządzeniach marki Amica.

 – W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń wyposażonych w unikalne inteligentne rozwiązania technologiczne i teraz nadszedł odpowiedni moment, by zebrać je w jednym miejscu. W ten sposób informacje o naszych produktach docierają do konsumentów poprzez pryzmat określonych wartości na których nam zależy najbardziej – mówi Robert Drożyński, prezes zarządu Amica Marketing, spółki odpowiedzialnej za promocję produktów Amiki.

Obecnie odwiedzający stronę mogą zapoznać się między innymi z programatorem I-Cook Timer, który jest dostępny w piekarnikach z linii Integra. I-Cook Timer sprawia, że piekarniki te zdecydowanie się wyróżniają na tle tego typu urządzeń. Zaawansowany technologicznie, innowacyjny i designerski I-Cook Timer nie tylko pomoże przygotować ulubione potrawy, ale także podpowie jakie ustawienia będą optymalne dla ich przygotowania. Z pewnością ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość zapisania i zapamiętania ustawień dla ulubionych potraw. Warto także zwrócić uwagę na możliwość wyboru koloru wyświetlacza, prostą i intuicyjną obsługę. Dzięki temu nawet ci, którzy na co dzień mają niewiele wspólnego z gotowaniem mogą nie tylko zdobywać kulinarne szlify, ale wręcz zostać mistrzem trudnej sztuki gotowania.

Tajemniczy charakter strony jest zamierzony i już przynosi pierwsze efekty w postaci zainteresowania konsumentów. Strona będzie cały czas aktualizowana i już jesienią zostaną zaprezentowane kolejne, inteligentne rozwiązania, które będą dostępne w produktach Amiki. Uruchomienie strony i jej promocję na koszulkach KKS Lech traktujemy jako kolejny etap realizacji strategii wprowadzania inteligentnych i interaktywnych rozwiązań na rynek. Dobre przyjęcie linii Integra pokazuje, że jest to właściwy kierunek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
Amicasmart.com na koszulkach Lecha , 9.0 out of 10 based on 1 rating
Categories: Ciekawostki

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama