• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Praktycznie każdy człowiek lubi słuchać muzyki albo radia. Co jednak zrobić, jeśli nie ma się środków albo miejsca na pełny zestaw audio? Rozwiązaniem może być mini-wieża czyli małe urządzenie spełniające podobne funkcje jak full-zestaw.

Pierwszym atutem mini-wieży jest z pewnością jej cena, która jest znacznie niższa niż w przypadku jej dużego odpowiednika. Należy więc zaznaczyć iż już całkiem niezłe modele da się znaleźć w przedziale około 400 – 600 złotych, co nie jest kwotą dużą, jeśli porówna się je do zakupu „dużego zestawu”.

Jeśli dobrze dobierzesz mini-wieżę wówczas nie musi być ona dużo gorsza od swojej większej odpowiedniczki. Naprawdę dobry sprzęt z tej kategorii jest z pewnością wystarczający dla przeciętnego słuchacza muzyki bądź radia. Głośniki nie będą może odpowiednie do poczucia się jak w operze czy na widowni teatru ale z pewnością posłuchasz na nich zwykłej muzyki bądź wiadomości radiowych.

Mini-wieża to również oszczędność miejsca bardzo ważna w przypadku kawalerek, mniejszych mieszkań czy też studenckich stancji. Są to miejsca, gdzie każdy metr kwadratowy wolnej przestrzeni musi być rozplanowany z rozmysłem, a mniejsze urządzanie audio z pewnością w tym pomoże.

Mini-wieża to także wygoda jeśli chodzi o przenoszenie – taki zestaw waży dużo mniej niż jej „większa siostra” i dzięki temu nie będzie więc problemu ze zmianą jej położenia czy tez po prostu sprzątaniem pod nią.

Podsumowując – będzie to dobry wybór dla osób, które nie są melomanami ale przede wszystkim chcą słuchać muzyki na co dzień oraz być na bieżąco z wiadomościami podawanymi przez serwisy radiowe. Jeśli do tego doda się jej ekonomiczność odnajdą się w tej grupie także osoby, które nie chcą wydawać fortuny na sprzęt audio.

Oczywiście mini-wieża, jak każde urządzenie elektroniczne powinna być kupowana z wiadomego źródła, zapewniającego serwis i gwarancję w razie zepsucia się, a także najlepiej z dodatkowym pakietem ubezpieczenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Ciekawostki

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama