• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Depilacja jest utrapieniem wielu kobiet. Odkąd na polskim rynku pojawiła się depilacja IPL, coraz więcej kobiet zaczęło wybierać właśnie tę metodę usuwania włosów. Początkowo, depilację można było przeprowadzać http://cheapcialiswww.com/cialis10.html jedynie w salonach kosmetycznych. Dziś jednak, na rynku możemy znaleźć kilka depilatorów IPL, które z powodzeniem można użytkować w domu.

Remington IPL6000 i-Light Pro
Pierwsza propozycja w drodze do pozbycia się włosków na długi czas to Remington IPL6000 i-Light Pro. Sprzęt jest przeznaczony dla wszystkich osób, które nie radzą sobie z nadmiernym owłosieniem lub mają po prostu dość golenia włosów co 2, 7 czy 14 dni. Już na wstępie należy podkreślić, że depilator posiada czujnik kontaktu ze skórą, za sprawą którego urządzenie będzie działało jedynie w sytuacji kontaktu z odpowiednim rodzajem skóry. A jeśli działa, to naprawdę efektywnie. Wykazuje się mocą 7-8 J/cm2 co przekłada się na wysoką wydajność przy depilacji. Dodatkowo, czas impulsu wynosi 110 ms co gwarantuje dokładne i bezpieczne naświetlanie mieszków. Depilator jest bardzo prosty w obsłudze. Do tego jest szybki – wysyła impuls światła co 2 sekundy. Obszarami, które można poddać depilacji są nogi, ramiona, pachy, bikini, plecy, klatka piersiowa, Warto zaznaczyć, że z depilatora mogą korzystać zarówno panie, jak i panowie. Co istotne – rezultaty utrzymują się aż do 6 miesięcy. Depilator jest energooszczędny.

Remington IPL6000 i-Light Pro
Źródło zdjęcia: agito.pl

Philips Lumea SC2001/01
Drugim urządzeniem godnym uwagi w tym zakresie jest depilator Philips Lumea SC2001/01. Sprzęt wykorzystuje technologię IPL, która jest zarówno skuteczna, jak i bezpieczna. Pierwsze efekty widoczne są już po 2 tygodniach. Optymalne rezultaty z kolei widać po około 5 tygodniach. Następnie należy powtarzać zabiegi co 6 tygodni. Aby z depilatora mogły korzystać osoby o każdym typie skóry, model ten wyposażono w 5 ustawień. Należy jednak zaznaczyć, że w zależności od kolorystyki włosów, może być on bardziej skuteczny (przy włosach brązowych, czarnych) lub mniej skuteczny (przy włosach o kolorze blond).
Wielkim udogodnieniem jest to, że w depilatorze nie trzeba wymieniać żadnych części (ani lamp, ani żeli, jak może mieć to miejsce przy innych sprzętach tego typu). Obszarami, które można depilować są wszystkie części ciała poniżej szyi.
Depilator jest poręczny i prosty w obsłudze. Ze względu na swoją mobilność może być wykorzystywany w każdym miejscu domowego zacisza.

Philips Lumea SC200101

Źródło zdjęcia: philips.pl

Rowenta Derma Protect EP9840
Trzecim fotodepilatorem wartym zaznaczenia jest Rowenta Derma Protect EP9840. Urządzenie to poprzez wykorzystywanie intensywnie pulsującego światła niszczy cebulki włosów. Przy optymalnym użytkowaniu możemy pozbyć się do nawet 83 % owłosienia. Depilator jest bardzo bezpieczny – nie zacznie pracować, gdy okienko sprzętu nie będzie w prawidłowym kontakcie ze skórą. Co więcej, to dodatkowa ochrona dla skóry i oczu.
Zaletą działania depilatora jest fakt, że pracuje on na dość szerokim obszarze – 4 cm2. Przekłada się to na rzadsze i krótsze zabiegi.
Depilatora można używać na wszystkich częściach ciała oprócz twarzy oraz szyi.
Urządzenie nie będzie skuteczne przy włosach bardzo jasnych blond, siwych oraz przy rudych.

Rowenta Derma Protect EP9840

Źródło zdjęcia: woman.ru

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Depilatory

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama