• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Ekologia’ Category

Przeprowadzasz się? Planujesz remont kuchni? Zastanawiasz się, jaką lodówkę wybrać? Nie bardzo orientujesz się w nowych technologiach i trendach? Nie wiesz, który sprzęt spełni twoje oczekiwania? Nic straconego! Niniejszy przegląd lodówek marki Whirlpool pomoże ci podjąć słuszną decyzję.

Posiadasz lub planujesz założyć ogródek z pięknym trawnikiem? Kosiarka jest jednym ze sprzętów, bez których się nie obejdziesz. W sklepach napotkasz modele ręczne, elektryczne i spalinowe, a także wiele ich podrodzajów. Uff… co robić?

Categories: Ekologia, Porady

„Po ponad czterdziestu latach gnieżdżenia się w małym mieszkaniu na blokowisku, wreszcie stałam się szczęśliwą posiadaczką pięknego nowego domu. Tak jak zawsze marzyłam, mam przy nim ogród. Ile czasu zajęło mi studiowanie artykułów i książek o pielęgnacji kwiatów i rodzajach ogrodów, wiem tylko ja. […] A kiedy wreszcie wybrałam się do sklepu i zobaczyłam mnogość tego, co powinnam… co muszę kupić, ogłupiałam. Same kosiarki występowały w milionach rodzajów!!!”.

Categories: Ekologia, Porady

Firma Soda-Club oferuje od jakiegoś czasu na polskim rynku urządzenie SodaStream, które pozwala na wykonywanie napojów gazowych we własnym dom. Jak przekonują sprzedawcy, produkt pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Categories: Ekologia, Kuchnia

Kiełki to jeden z najzdrowszych produktów żywnościowych. W kiełkujących nasionach ukryta jest moc witamin i mikroelementów, a przy tym pyszny dodatek do potraw. Podwójną radość sprawia ich samodzielna hodowla w domu – miło jest obserwować, jak wzrastają wybrane przez  gatunki kiełków, miło tez mieć pewność, że pochodzą one z pewnego źródła. Jeśli często jemy kiełki, warto kupić specjalne naczynie do kiełkowania.

Categories: Ekologia

Wysokie opłaty za energię elektryczną to dylemat niejednej polskiej rodziny. Czy stoją za tym wyłącznie częste podwyżki cen prądu, czy może energia ucieka nam przez palce?

Categories: Ekologia, Pralki, Zmywarki

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama