• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Ekspresy do kawy’ Category

Jeśli jesteś miłośnikiem aksamitnego, czarnego napoju i nie wyobrażasz sobie dnia bez filiżanki lub kubka kawy, z pewnością interesują Cię nowinki technologiczne w temacie jej sporządzania. Nowoczesne ciśnieniowe ekspresy do parzenia kawy naprawdę zadziwiają zarówno szybkością i jakością przygotowywanego napoju, jak i wieloma dodatkowymi, przydatnymi funkcjami. Zobacz, czego możesz spodziewać się po najnowszych urządzeniach. Dla fanów delikatnej białej kawy ważną opcją jest zapewne spienianie mleka. Teraz nie tylko otrzymamy idealnie   Czytaj więcej ...

Categories: Ekspresy do kawy, Porady

Ręczny, automatyczny czy może kapsułkowy – który ekspres ciśnieniowy wybrać aby spełniał nasze oczekiwania? Wybór jest naprawdę duży, dlatego przed zakupem warto przemyśleć, jak często będziemy go używać i na czym nam najbardziej zależy. Wybór najodpowiedniejszego ekspresu ciśnieniowego zależy przede wszystkim od miejsca, w którym będzie on używany. Jeśli kupujemy go do naszego domu, a kawę pijemy sporadycznie, może to być ekspres kapsułkowy (przede wszystkim ze względu na swoją stosunkowo   Czytaj więcej ...

Ostatnia część artykułu – Pokolenie Coffee Lovers w natarciu.

Categories: Ekspresy do kawy

Podstawowy podział ekspresów opiera się na sposobie parzenia kawy – tym samym wyróżniamy trzy podstawowe grupy, które różnią się budową, funkcjami oraz sposobem działania. Oto one:

Categories: Ekspresy do kawy

Jeszcze kilkanaście lat temu ekspres do kawy był bardziej kojarzony z kawiarnią, restauracją niż z domowym zaciszem. Na luksus aromatycznego czarnego espresso mogli sobie pozwolić naprawdę nieliczni. Trudno także było znaleźć prawdziwych smakoszy kaw mlecznych…

Categories: Ekspresy do kawy

Elegancki design, precyzyjne detale i nowoczesne technologie – automatyczne ekspresy do kawy marki NIVONA zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich miłośnikach kawy.

Categories: Ekspresy do kawy

Parzenie porannej kawy jest dla wielu ludzi niezastąpionym elementem. Aranżując kuchnię pod zabudowę często zastanawiamy się, czy właśnie ten element (w postaci ekspresu) także powinniśmy zabudować. Jak się okazuje jest to doskonałe rozwiązanie. Jeśli nie jesteście do tego przekonani zapoznajcie się z możliwościami jednego z takich urządzeń – Bosch TCC78K751.

Categories: Ekspresy do kawy

Dwa miesiące temu pisaliśmy o zestawieniu ekspresów kapsułkowych do 500zł. Dziś postanowiliśmy sprawdzić inną grupę ekspresów i przedstawimy 4 ekspresy ciśnieniowe do 600zł.

Categories: Ekspresy do kawy

W ostatnich latach bardzo popularne stały się ekspresy kapsułkowe. Coraz częściej możemy je spotkać w naszych i naszych przyjaciół domach. Dzięki nim możemy się napić przepysznych kaw. Wszelkich rodzajów. Poniżej przedstawiamy 4 ekspresy kapsułkowe do 500 zł.

Categories: Ekspresy do kawy

Ekspres do kawy firmy Bosch – Tassimo T65, spotyka się z ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Z pozoru niewinnie wyglądający ekspres ma w sobie ogromne możliwości. W czym zatem tkwi jego sekret?

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama