• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Gadżety’ Category

Każdy poranek wiąże się z pewną rutyną – przygotowanie do intensywnego dnia wymaga codziennego wykonywania czynności, szczególnie, jeśli jest to dzień pracujący wymagający biznesowych spotkań. Wielu mężczyzn zaczyna poranek od golenia, dlatego dla zapewnienia sobie wysokiego komfortu oraz uzyskania jak najlepszego efektu należy wybrać golarkę, która będzie najlepiej spełniała oczekiwania użytkownika.

Categories: Depilatory, Gadżety

  Wszyscy mniej więcej wiemy, że frytkownica to utrudni. Mikrofalówka też raczej może nam zaszkodzić w zachowaniu ekstra sylwetki (te wszystkie smakowite produkty gotowe do spożycia tuż po kilkuminutowym podgrzaniu…), pomijając już nawet kwestie zdrowotne takiej obróbki termicznej. Niektóre sprzęty, takie choćby, jak najzwyklejsza patelnia, mogą też działać na naszą niekorzyść – w zależności od tego, jak ich używamy a także tego, z jakich materiałów są zrobione.

Inteligentne urządzenia AGD coraz śmielej wkraczają pod nasze strzechy. To, co kiedyś było interesującym, ale mało użytecznym gadżetem, dziś kandyduje do miana elektronicznego pomocnika, niosąc z sobą wiele udogodnień.

Kiedyś by sprawdzić jakie panują warunki atmosferyczne wystarczyło powiesić kamień na sznurku. Jeśli był suchy – świeciło słońce. Jeśli był zamarznięty – prawdopodobnie temperatura wynosi mniej niż zero. Jeśli był mokry – padał deszcz, albo nawet nadal pada! Na szczęście dzisiaj nie musimy posiłkować się mądrością kawałka skały, mamy technologię która pomoże nam w przygotowaniu się do wyjście na zewnątrz.

Categories: Gadżety

Mając w domu kilkuletnie brzdące warto posiadać kilka sprzętów, które pozwolą przygotować pyszne i fantazyjne potrawy. Wśród naszych faworytów znalazł się sprzęt do pieczenie ciastek i gofrów, fontanna do czekolady, wielofunkcyjny toster oraz frytkownica wykorzystująca jedynie jedną łyżkę oleju na 1 kg frytek. 

Categories: Gadżety

Dyson Digital Slim to najnowsze propozycja od amerykańskiej firmy Dyson, producenta odkurzaczy. Nietypowa forma urządzenia oraz starannie dobrane komponenty mają użytkownikom zapewnić, wedle zapewnień producenta, nową jakość w dziedzinie sprzątania.

Dziś upływa ostatni dzień trwających od 31 sierpnia w Berlinie targów elektroniki użytkowej IFA. Oprócz licznych wiadomości z dziedziny RTV przyniosły one prezentacje wielu nowinek od producentów sprzętu AGD. Pośród nich najciekawsze wydają się projekty chińskiej firmy Haier, konsekwentnie zaskakującej propozycjami nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które w przyszłości mogą zawojować rynek.

Categories: Gadżety, Lodówki

Choć Dzień Dziecka już za nami, my przyglądamy się dziś ofercie rynkowej branży AGD skierowanej do najmłodszych – a właściwie ich rodziców, bo to oni oczywiście zajmą się obsługą tych pomysłowych sprzętów, które sprawią dzieciom masę radości. Tak bardzo kojarzone z latem i wakacjami lody, gofry i wata cukrowa cieszyć będą podwójnie, gdy zrobi je mama lub tata.                   Maszyna do gofrów   Czytaj więcej ...

Categories: Gadżety, Inspiracje, Małe AGD

Czy tak będzie wyglądać najbliższa przyszłość naszych kuchni? Producenci sprzętów AGD coraz częściej starają się myśleć nieszablonowo i szukać inspiracji poza wyznaczonym przez tradycję szlakiem, tworząc nowe funkcjonalności i stawiając na niestandardowe rozwiązania. To już nie tylko prototypy oglądane przez pasjonatów na targach, ale również realne propozycje gotowe do zastosowania w naszych domach.

Categories: Gadżety

Moda na zdrową żywność, opartą na tradycyjnych składnikach i ekologicznych, nisko przetworzonych produktach trwa w Polsce już od dobrych kilku lat i najwyraźniej nie słabnie. Zdaje się nawet, że rozwój technologii w branży AGD wręcz sprzyja kultywowaniu trendu „slow food”: producenci sprzętów i gadżetów kuchennych szybko zrozumieli, jaki potencjał stanowi ta część rynku, która trafia do odbiorców zmęczonych „kulturą fast foodów”, szukających alternatywy w kwestii stylu życia, odżywiania, aranżacji przestrzeni   Czytaj więcej ...

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama