• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Inspiracje’ Category

  Wszyscy mniej więcej wiemy, że frytkownica to utrudni. Mikrofalówka też raczej może nam zaszkodzić w zachowaniu ekstra sylwetki (te wszystkie smakowite produkty gotowe do spożycia tuż po kilkuminutowym podgrzaniu…), pomijając już nawet kwestie zdrowotne takiej obróbki termicznej. Niektóre sprzęty, takie choćby, jak najzwyklejsza patelnia, mogą też działać na naszą niekorzyść – w zależności od tego, jak ich używamy a także tego, z jakich materiałów są zrobione.

Inteligentne urządzenia AGD coraz śmielej wkraczają pod nasze strzechy. To, co kiedyś było interesującym, ale mało użytecznym gadżetem, dziś kandyduje do miana elektronicznego pomocnika, niosąc z sobą wiele udogodnień.

Wybór fotelika samochodowego to jedna z ważniejszych decyzji, której powinieneś poświęcić szczególną uwagę. Tylko odpowiednio dopasowany model zapewni 100% bezpieczeństwo Twojemu dziecku podczas jazdy samochodem. Pamiętaj, że fotelik musi być częścią życia dziecka dopóki nie osiągnie ono 150 cm wzrostu lub, gdy nie ukończy 12 lat.

Categories: Inspiracje, Porady

Kuchnia to dla wielu zło konieczne – my do tych osób szczęśliwie nie należymy. Między innymi dlatego, że nasze kuchnie wcale nie wyglądają ja te typowe, bowiem jest w nich miejsce na kreatywność. Część niżej zaprezentowanych przedmiotów udało nam się dorwać na aukcjach internetowych, części wciąż szukamy, części aranżacji prawdopodobnie nigdy nie wykonamy. custom essay writing services Ale ale – popatrzeć zawsze można, w tym przypadku nawet warto.

Categories: Inspiracje

Choć Dzień Dziecka już za nami, my przyglądamy się dziś ofercie rynkowej branży AGD skierowanej do najmłodszych – a właściwie ich rodziców, bo to oni oczywiście zajmą się obsługą tych pomysłowych sprzętów, które sprawią dzieciom masę radości. Tak bardzo kojarzone z latem i wakacjami lody, gofry i wata cukrowa cieszyć będą podwójnie, gdy zrobi je mama lub tata.                   Maszyna do gofrów   Czytaj więcej ...

Categories: Gadżety, Inspiracje, Małe AGD

Zieleń , kwiaty i radosne wzory – wpuść wiosnę do swojej kuchni! Przedstawiamy bardzo stylowe sprzęty i dodatki, które odświeżą kuchenne wnętrze i sprawią, że przygotowywanie wiosennych posiłków stanie się prawdziwą przyjemnością. Miski Zak!Designs http://www.zak.com/ Mata magnetyczna na zmywarkę http://oklejgo.pl Czajnik elektryczny Kalorik http://www.kalorik.eu Kolorowe noże kuchenne z powłoką akrylową http://www.firebox.com Obierak do jabłek http://www.myin.pl/ Toster Bugatti www.casabugatti.it Dzbanek do sosów Emulstir www.myin.pl Zmywarka Smeg www.smeg.pl/ Naczynia Vilago www.myin.pl Ekspres   Czytaj więcej ...

Categories: Inspiracje, Kuchnia

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama