• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Kuchenki mikrofalowe’ Category

  Wszyscy mniej więcej wiemy, że frytkownica to utrudni. Mikrofalówka też raczej może nam zaszkodzić w zachowaniu ekstra sylwetki (te wszystkie smakowite produkty gotowe do spożycia tuż po kilkuminutowym podgrzaniu…), pomijając już nawet kwestie zdrowotne takiej obróbki termicznej. Niektóre sprzęty, takie choćby, jak najzwyklejsza patelnia, mogą też działać na naszą niekorzyść – w zależności od tego, jak ich używamy a także tego, z jakich materiałów są zrobione.

Nie każdy ma dar do gotowania. Niektórym z nas (w tym mi) wystarczy tylko chwila nieuwagi, by spalić ziemniaki, przesolić zupę czy nie dogotować mięsa. Z tego względu (i z względu braku czasu) nie wyobrażam sobie życia bez mikrofalówki. Jest to niezastąpione urządzenie w mojej kuchni – ratuje mi życie każdego dnia.

Categories: Kuchenki mikrofalowe

Kuchenka mikrofalowa znajduje się niemal w każdym domu. Dla wielu jej obecność jest niezastąpiona. Głównie doceniają ją ludzie zapracowani lub nieumiejący gotować. Okazuje się jednak, że nawet dla najwszechstronniejszego szefa kuchni jest bardzo przydatna. Poniżej prezentujemy jedną z kuchenek Samsunga. Przed Wami model Samsung ME73M.

Categories: Kuchenki mikrofalowe

Sprzęt Sharpa AX -1100 R posiada 3 najważniejsze funkcje, których potrzebujemy w kuchni. Jest połączeniem mikrofalówki, grilla oraz kuchenki parowej. Dzięki niej w prosty, smaczny i zdrowy sposób przyrządzimy potrawy dla całej rodziny. Poznajmy się bliżej z tym niesamowitym urządzeniem.

Categories: Kuchenki mikrofalowe

Przez długi czas kuchenka mikrofalowa wydawała się być sprzętem jednofunkcyjnym: miała podgrzewać żywność i to było jedyne zadanie, jakiego od tego sprzętu wymagaliśmy. W miarę popularyzacji mikrofalówek i coraz większej konkurencji na rynku sprzętów AGD producenci stopniowo rozbudowywali zakres zadań, jakie urządzenia te mogą spełniać w naszym gospodarstwie domowym.

Categories: Kuchenki mikrofalowe

Dlaczego jajka w mikrofalówce mogą eksplodować? Co to jest efekt opóźnionego wrzenia? Jakich naczyń nie wolno stosować podczas gotowania mikrofalowego? Przedstawiamy zasady bezpiecznego używania mikrofali.

Categories: Kuchenki mikrofalowe

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama