• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
 • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
 • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
 • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
 • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

sharpSprzęt Sharpa AX -1100 R posiada 3 najważniejsze funkcje, których potrzebujemy w kuchni. Jest połączeniem mikrofalówki, grilla oraz kuchenki parowej. Dzięki niej w prosty, smaczny i zdrowy sposób przyrządzimy potrawy dla całej rodziny. Poznajmy się bliżej z tym niesamowitym urządzeniem.

Czarno – czerwona kuchenka mikrofalowa Sharp AX -1100 R jest idealnym sprzętem, który powinien się znaleźć w każdej kuchni. Dzięki połączeniu trzech najbardziej potrzebnych funkcji, użyteczny będzie każdego dnia. Urządzenie posiadające wyświetlacz LCD, sterowane jest dotykowo. Kuchenka posiada 26 programów automatycznych, wśród których znajdą się 4 kompletne dania. Jej działanie jest niezwykle proste w obsłudze. Kuchenka wykonana jest ze stali nierdzewnej, co czyni ją niezwykle trwałą.

sharp 3 w 1

Sprzęt AX -1100 R jako mikrofalówka

Mikrofalówka to połączenie szybkości oraz wygody. Jej obsługa wymaga jedynie prostego dotyku. Jej pojemność 27 litrów pozwala na przygotowanie większych dań. Dodatkowo kuchenka posiada tryb automatycznego doboru czasu rozmrażania.
Moc mikrofali (rozdzielona na 6 trybów) wynosi do 900W.

Sprzęt AX -1100 R jako grill

Grill AX-1100R to przede wszystkim połączenie 8 elementów, dzięki którym żywność w prosty sposób osiągnie zamierzony efekt. Grill nagrzewa się bardzo szybko, dzięki czemu potrawy już po chwili są gotowe do umieszczenia ich w komorze. Funkcja grilla pozwala również na przyrządzenie potraw bez nadmiaru tłuszczu.

Sprzęt AX -1100 R jako kuchenka parowa

Ostatnia funkcja sprzętu, kuchenka parowa pozwala na gotowanie potraw na parze, dzięki czemu zachowane będą wszelkie walory smakowe. Ponadto po ugotowaniu pożywienie wciąż będzie bogate w witaminy. Używając urządzenia jako kuchenki parowej mamy możliwość skorzystania z dwóch poziomów intensywności pary. Kuchenka potrafi wytwarzać czystą parę bez korzystania z energii mikrofalowej oraz umożliwia gotowania na samej parze w trybie Pure Steam 100%
Zbiornik na wodę pomieści 439 ml wody. Moc pary sięga 860 W.

Pozostałe funkcje

 • funkcja odkamieniania,
 • funkcja kombi, która umożliwia wspólną pracę mikrofali oraz grilla ,
 • gotowanie selektywne,
 • program samoczyszczenia kuchenki za pomocą pary,
 • timer.

Dane techniczne urządzania:
Wymiary zewnętrzne (sz.) x (wys.) x (gł.) mm 520 x 331 x 500,
Wymiary komory (sz.) x (wys.) x (gł.) mm 343 x 210 x 381,
Ciężar (kg) 18,1,
Napięcie (V)/ częstotliwość (Hz) 230/ 50.

W skład urządzenia wchodzą również 2 tace parowe, książka kucharska, naczynie żaroodporne oraz ociekacz na wodę.

Urządzenie 3w1 zadowoli każdego smakosza prostych jak i bardziej wyszukanych dań. Z pewnością będzie przydatnym sprzętem w kuchni każdego domu.

źródło : www.sharp.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Kuchenki mikrofalowe

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

 • Archiwa

 • Reklama