• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Ochłodzenie. To jedno słowo ostatnio bardzo często siedzi nam w głowie. W tych dniach marzymy o tym, by w naszej lodówce była wbudowana kostkarka do lodu i by w każdej chwili można było napić się chłodnego napoju. Ale co jeśli niestety jej nie mamy? Wtedy musimy ratować się innym sposobem. Możemy m.in. skorzystać z woreczków do lodu. Jednak po skończonej pracy są one bardzo zimne, co wpływa negatywnie na proces wyciskania ich do szklanki i wyślizgiwanie się ich. Poza tym proces chłodzenia trochę trwa. Co zatem powiecie o osobnym poręcznym urządzeniu robiącym kostki do lodu w kilka minut? Brzmi zachęcająco.

Kostkarka Stalgast to obecnie jedna z najbardziej dostępnych i lepszych produktów tego typu. Jej wydajność sięga aż 12kg lodu w ciągu 24h. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy tylko wlać do kostkarki wodę (nie musi być przegotowan) i wybrać z dostępnych opcji odpowiednią wielkość kostek (do wyboru mamy małe, średnie i duże kostki). Następnie należy nacisnąć przycisk „start” i już po kilku minutach mamy dostęp do kilkunastu świeżych kostek lodu. Dołączona do kostkarki łopatka i pojemnik na kostki, zapewni nam wygodę w aplikacji kostek do szklanki lub dzbanka. Jeśli nie zużyjesz wszystkich kostek naraz, kostkarka przetrzyma je w niezmienionej formie do kilku godzin. Po skończonym wyrobieniu kostek, należy wylać resztę wody przez specjalny otwór znajdujący się z tyłu urządzenia. Zapewni to świeże dostarczenie wody za każdym razem przy wytworzeniu kolejnych kostek lodu. Dzięki temu nasz lód zawsze będzie najwyższej jakości. W razie nieużywania sprzętu, niewielka łopatka chowana jest do środka maszyny, co sprawi, że zawsze będzie pod ręką. Urządzenie idealnie nada się do domowego użytku nie tylko w przypadku upalnych dni, ale także podczas wieczornych spotkań ze znajomymi.

Warto dodać, że firma Stalgast specjalizuje się w produktach na rynku gastronomicznym od ponad 20 lat. Jej produkty używane są jako wyposażenie kuchni, restauracji, a także stołówek. Jest to zatem dobra firma, której można zaufać. Gwarancja urządzenia wynosi 12mc.
Urządzenie o wymiarach 30,5 cm szerokości x 38 cm głębokości i 38 cm wysokości bez problemów zmieści się nam w zakątku każdej kuchni. Obudowa wykonana jest z wytrzymałego tworzywa o bardzo eleganckich ciemnych kolorach. Jego waga wynosi 13kg, a moc 0,13kW. Pojemność zasobnika na lód wynosi 1 litr.
Cena tej wyjątkowej kostkarki Stalgast to ok 800 zł. Można ją nabyć w sklepach AGD lub w wielu sklepach internetowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Chłodziarki, Design, Kuchnia

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama