• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Przeprowadzasz się? Planujesz remont kuchni? Zastanawiasz się, jaką lodówkę wybrać? Nie bardzo orientujesz się w nowych technologiach i trendach? Nie wiesz, który sprzęt spełni twoje oczekiwania? Nic straconego! Niniejszy przegląd lodówek marki Whirlpool pomoże ci podjąć słuszną decyzję.

Whirlpool BSNF 8121 W Aqua

Najpopularniejszym i najchętniej kupowanym w sieci sklepów EURO RTV AGD modelem domowej lodówki marki Whirlpool jest BSNF 8121 W Aqua. Posiada on klasę A+, która sprzyja w oszczędzaniu energii elektrycznej, jest wyposażony w eliminujący konieczność rozmrażania system No Frost i cieszy się szeregiem dodatkowych funkcji, takich jak: wbudowany dystrybutor wody, system Fresh Control, oświetlenie ledowe, system Multiflow, technologia „Szósty Zmysł” oraz wentylator.

Lodówka została wyprodukowana w kolorze białym, który pasuje do kuchni urządzonej w każdym stylu. Jest przestronna, gdyż ma aż 188,5 cm, 222 litry pojemności dla chłodziarki i 97 litrów dla zamrażarki. Znajdują się w niej: szuflada na warzywa i owoce, dwie półki w drzwiach, aż trzy szuflady w zamrażarce i cztery półki szklane w chłodziarce.

shutterstock_478632106

Whirlpool BLFV 8121 OX

Nieco mniej popularnym i innym pod względem kolorystyki (srebrnym i pokrytym stalą nierdzewną), za to tańszym modelem lodówki Whirlpool jest BLFV 8121 OX. On także posiada klasę energetyczną A+, jednak tu system rozmrażania ogranicza się do Less Frost dla zamrażarki i automatycznego dla chłodziarki. Oznacza to, że dla zapewnienia maksymalnej wydajności lodówkę trzeba regularnie odmrażać.

Model lodówki został wyposażony w czujniki Szóstego Zmysłu, które wykrywają i reagują na zmiany warunków temperaturowych wewnątrz komory i przywracają wymaganą temperaturę chłodzenia. Ponadto posiada standardowe opcje, takie jak oświetlenie LED, półki wykonane z hartowanego szkła, filtr antybakteryjny i alarm niedomkniętych drzwi.

Whirlpool BSNF 8152 OX

Trzecie miejsce na liście najpopularniejszych lodówek marki Whirlpool zajmuje srebrny model BSNF 8152 OX o klasie energetycznej A++. Został wyposażony w szereg przydatnych funkcji, tak jak jego poprzednicy. Należą do nich: system Fresh Control, oświetlenie ledowe, Supreme No Frost, system Multiflow, technologia „Szósty Zmysł”, wentylator oraz zamrażarka z systemem No Frost.

Lodówa jest wyższa od poprzedniczek i osiąga wysokość 193 cm, więc nadaje się do nieco większych kuchni. Poza standardową szufladą na owoce i warzywa, trzema półkami w drzwiach, trzema szufladami w zamrażarce i czterema półkami w chłodziarce, posiada także półkę na butelki, co docenią zwłaszcza koneserzy wina i miłośnicy świeżych soków.

shutterstock_403153855

Whirlpool BSNF 9782 OX

Kolejną cieszącą się zainteresowaniem kupujących lodówką jest srebrny Whirlpool BSNF 9782 OX z serii Absolute o klasie energetycznej A++. W wyższej od poprzedników cenie gwarantuje o wiele więcej opcji, między innymi: system Fresh Control, funkcję „party”, komorę świeżości ustawioną na 0 stopni Celsjusza, oświetlenie ledowe, Supreme No Frost, system Multiflow, technologię „Szósty Zmysł”, wentylator i zamrażarkę z systemem No Frost.

Lodówka jest pojemna – posiada aż 231 litrów dla chłodziarki – w związku z czym przekracza 2 m wysokości. Jest wygodna, bo sterowana elektronicznie. Za bezpieczeństwo jej użytkowania odpowiadają: filtr antybakteryjny, alarm niedomkniętych drzwi oraz alarm wzrostu temperatury. Tu także zamontowano dodatkową półkę na butelki.

Whirlpool BSNF 9152 W

Piąta w rankingu najchętniej kupowanych lodówek marki Whirlpool jest wersja BSNF 9152 W z serii Absolute. Podobnie jak pierwsza przedstawiona, posiada tradycyjny, elegancki biały kolor. Przekracza 2 m wysokości i cieszy się klasą energetyczną A++.

Lodówka wyposażona została w wygodny system No Frost, ale również inne przydatne funkcje: Fresh Control, oświetlenie LED, system Multiflow, technologię „Szósty Zmysł”, wentylator i zamrażarkę wyposażoną zarówno w No Frost, jak i StopForst. Posiada aż dwie szuflady na owoce i warzywa, a także dodatkową półkę na butelki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama