• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Lodówki’ Category

Czy wiesz, że układ żywności na półkach w twojej lodówce ma znaczenie? Prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych sprawi, że żywność dłużej utrzyma świeżość i będzie nadawała się do spożycia. Sprawdź zatem, jak prawidłowo ulokować poszczególne produkty na lodówkowych półkach.

Categories: Lodówki

Przeprowadzasz się? Planujesz remont kuchni? Zastanawiasz się, jaką lodówkę wybrać? Nie bardzo orientujesz się w nowych technologiach i trendach? Nie wiesz, który sprzęt spełni twoje oczekiwania? Nic straconego! Niniejszy przegląd lodówek marki Whirlpool pomoże ci podjąć słuszną decyzję.

Na pozór to nic trudnego. Otwierasz drzwiczki, sięgasz do torby z zakupami, wyciągasz nabyty produkt, kładziesz na którejkolwiek z półek i gotowe. Czyż nie tak? Otóż wcale nie! Nowoczesne lodówki są o wiele wygodniejsze niż stare, które były małe i wymagały wymiany po kilku latach użytkowania, gdyż przy intensywniejszym przesuwaniu ulatniał się z nich gaz. Te współczesne często posiadają wyższą klasę, pomagając zaoszczędzić energię elektryczną, są wyposażone w wykluczający konieczność   Czytaj więcej ...

Lodówka to podstawowe wyposażenie kuchni w każdym mieszkaniu. Nie wyobrażamy sobie bez niej życia, jednak czy zdajemy sobie sprawę z tego, jakie funkcje powinien posiadać nasz sprzęt, aby służył nam jak najlepiej i był wydajny? Nowoczesne technologie przystosowały lodówkę do przechowywania świeżego jedzenia dłużej oraz ułatwiają codzienne przygotowywanie jedzenia. Na co należy zwrócić uwagę, wybierając lodówkę?

W dobie coraz bardzie zaawansowanej technologii, w parze z nieocenioną wygodą niestety niekiedy idzie również zawodność sprzętu – i nie miejmy na uwadze tylko artykułów gospodarstwa domowego. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest multum i postaram się w tym artykule przybliżyć ich specyfikę dodając, że ,,przezorny zawsze ubezpieczony”.

Categories: Kuchnia, Lodówki, Pralki

Rok 2014 dobiega końca, więc przychodzi pora na wszelkiego rodzaju rankingi i porównania, które z pewnością posłużą zapewne i klientom przy wyborze sprzętu, jak i planistom w wielkich korporacjach nakreślić nowe strategie działania. Jak więc sytuacja przedstawia się na rynku urządzeń gospodarstwa domowego?

Categories: Chłodziarki, Lodówki

Są rzeczy niezbędne w każdym mieszkaniu. Niekoniecznie muszą być to malowidła Rembrandta, ale dla wielu będzie to telewizor, wszelkie urządzenia sanitarne czy lodówka. Skomplikowane meandry rozwoju technologicznego sprawiają, że często przed zakupem nowego sprzętu czujemy się zagubieni i oszołomieni. Jakie niuanse przydadzą się w naszej chłodziarko-zamrażarce, a za co lepiej nie przepłacać?

Categories: Chłodziarki, Lodówki, Porady

Jeszcze 100 lat temu nikomu nie przyszłoby do głowy, że kawa może zaparzyć się sama, a pralka poinformuje o problemach z jej funkcjonowaniem. Ba! Wtedy nikt nie mógł przypuszczać, że takie sprzęty w ogóle kiedyś powstaną. Do prania służyła balia i tara, natomiast rolę lodówki spełniało pomieszczenie zagłębione w ziemi obok domu, do którego drogę torowały podwójne drzwi.

Categories: Ciekawostki, Lodówki, Pralki

Lodówka Sharp SJ-FP810V-BK to jeden z większych sprzętów AGD, które będzie idealnym rozwiązaniem do dużych kuchni. Czarny kolor lodówki wpasuje się zarówno do ciemnego wnętrza, jak i dobrze skontrastuje się z jasną aranżacją pomieszczenia kuchennego.

Categories: Lodówki

Dziś upływa ostatni dzień trwających od 31 sierpnia w Berlinie targów elektroniki użytkowej IFA. Oprócz licznych wiadomości z dziedziny RTV przyniosły one prezentacje wielu nowinek od producentów sprzętu AGD. Pośród nich najciekawsze wydają się projekty chińskiej firmy Haier, konsekwentnie zaskakującej propozycjami nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które w przyszłości mogą zawojować rynek.

Categories: Gadżety, Lodówki

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama