• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Małe AGD’ Category

  Wszyscy mniej więcej wiemy, że frytkownica to utrudni. Mikrofalówka też raczej może nam zaszkodzić w zachowaniu ekstra sylwetki (te wszystkie smakowite produkty gotowe do spożycia tuż po kilkuminutowym podgrzaniu…), pomijając już nawet kwestie zdrowotne takiej obróbki termicznej. Niektóre sprzęty, takie choćby, jak najzwyklejsza patelnia, mogą też działać na naszą niekorzyść – w zależności od tego, jak ich używamy a także tego, z jakich materiałów są zrobione.

Jeśli rozejrzymy się dokładniej po ulicach, możemy mieć wrażenie, że odsetek drwali wśród społeczeństwa wzrasta w niepokojący sposób. Spokojnie, nie musimy martwić się o polski drzewostan, po prostu do łask wracają bujne i rozłożyste brody. Zarost męski http://cialistadalafils.com/ często był kwestią niemalże polityczną, warto więc wejść przynajmniej na chwilę w gąszcz historii i anegdot na ten temat.

Categories: Depilatory, Małe AGD

Wbrew pozorom, przed kupnem odkurzacza warto zastanowić się dłuższą chwilę. Pomyślmy, jest to jeden ze sprzętów, który używany jest praktycznie cały czas (choć przez niektórych raczej sporadycznie), musi być gotowy na każdą okoliczność, a raz kupiony zwykle służy przez dłuższy czas. Dlatego lepiej jeśli dostosujemy go do rodzaju naszego mieszkania.

Categories: Małe AGD, Porady

Niestety większości z nich nie dostaniemy     źródło: techeblog.com, pinterest.com, trendhunter.com, jeffvrabel.com, the fancy.com,

Categories: Małe AGD

Utrzymanie prawidłowej wagi ciała to w obecnych czasach problem wielu osób. Coraz więcej z nas prowadzi siedzący tryb życia i po części z tego powodu ma problemy z nadwagą. W walce o zdrowie i odpowiednią wagę ważnych jest kilka rzeczy. Odpowiednie posiłki, uprawianie sportu, wytrzymałość i ktoś lub „coś”, co będzie nadzorowało nasze postępy. Jak się okazuje, w roli „tego czegoś” doskonale sprawdzi się waga łazienkowa. Poniżej zestawiliśmy dla Was   Czytaj więcej ...

Categories: Małe AGD

Alkomaty to niezwykle przydatny element wyposażenia dla każdego kierowcy. Nawet dla osób o żelaznych zasadach regulujących kwestię wsiadania za kierownicę po zakrapianej imprezie może być przydatny, bowiem, jak mawiał klasyk, nie znasz dnia i godziny. Warto zatem dać sobie ten komfort i mieć w zanadrzu urządzenie, które odpowie nam na to szalenie istotne pytanie – czy mogę już prowadzić?

Categories: Małe AGD, Ranking AGD

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia i nigdy nie powinniśmy go omijać. Ważne jest jednak jego urozmaicenie, dzięki czemu z jeszcze większą ochotą będziemy przygotowywać się do każdego nadchodzącego dnia. Jednym z ciekawszych pomysłów na poranny posiłek są pyszne i chrupiące tosty. Jaki sprzęt sprawdzi się w tym celu najlepiej? Zobaczmy.

Categories: Małe AGD

Niedawno pisaliśmy o idealnym żelazku dla mężczyzny. Dziś, jako kolejny produkt przeznaczony dla panów, przedstawimy zestawienie golarek męskich. Pod uwagę wzięliśmy najbardziej znane marki w podobnym przedziale cenowym.

Categories: Małe AGD

Wszędzie słyszy się o ekspresach kapsułkowych, ciśnieniowych, kawach, kawach espresso itp. A co z tymi, którzy kawy nie piją? Czy świat AGD ma dla nich coś poza najzwyklejszymi czajnikami? Otóż okazuje się, że tak! Jednym z takich sprzętów jest zaparzacz do herbaty Morphy Richardsa 43970.

Categories: Małe AGD

Wybór suszarki z pozoru należy do prostych wyborów. Ma przecież ona jedynie suszyć włosy. Jak się jednak okazuje nie jest tak do końca. Współczesne suszarki posiadają kilka funkcji, które warto wziąć pod uwagę podejmując decyzję zakupu.

Categories: Małe AGD

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama