• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

zaprzacz Wszędzie słyszy się o ekspresach kapsułkowych, ciśnieniowych, kawach, kawach espresso itp. A co z tymi, którzy kawy nie piją? Czy świat AGD ma dla nich coś poza najzwyklejszymi czajnikami? Otóż okazuje się, że tak! Jednym z takich sprzętów jest zaparzacz do herbaty Morphy Richardsa 43970.

Już na wstępie należy zaznaczyć, że zaparzacz  Morphy Richardsa 43970 nie jest zwykłym zaparzaczem. Dlaczego?

Po pierwsze urządzenie posiada płaską grzałkę płytową. Płaska grzałka płytowa pozwala na przygotowanie nawet najmniejszej ilości wody/herbaty dbając o  czystość i funkcjonalność urządzenia. Nie ma więc potrzeby zwoływać całej rodziny na kilkuosobowe gotowanie wody bo małej ilości wody się „nie opłaca wstawiać”. Dodatkowo na czajniku zaznaczone jest ile wody potrzeba na  przygotowanie 2 lub 4 filiżanek herbaty. Nigdy więcej gotowania „na oko”.

Po drugie, zaparzacz pozwala na parzenie zarówno klasycznej herbaty sypanej jak i herbaty w torebkach. Pozwala to na różnorodność picia herbaty za każdym razem. Czarna, smakowa? Wybór zależy jedynie od Ciebie.

Po trzecie, zaparzacz posiada 5 poziomów parzenia oraz 3 ustawienia temperatur (85°C , 95°C , 100°C). Regulowana temperatura jest niezwykle ważna w przypadku przygotowywania napojów dla małych dzieci. Dzięki temu napoje będą miały taką temperaturę, która pozwoli dzieciom już po chwili wypić ciepłą herbatę bez poparzenia.

zaparzacz

Po czwarte, efekty wizualne. Sprzęt wykonany z hartowanego szkła dające wyjątkowe efekty gotującej się wody. Może dla nas nie być to fascynujące, jednak dla naszych pociech z pewnością będzie to atrakcja.

Po piąte, komfort. Czajnik mający obrotową podstawę pozwala na przygotowanie napoju poprzez ustawienie go w każdej pozycji. Co więcej jego obsługa jest bardzo prosta. Czajnik posiada 3 przyciski oraz wyświetlacz. Parzenie herbaty nigdy nie było tak proste i tak przyjemne.

Po szóste, ciepło utrzymane na dłużej. Czajnik pozwala na podtrzymywanie wysokiej temperatury herbaty nawet do 40 minut od zaparzenia.

Pozostałe informacje
Pojemność – 1 litr;
Moc – 2200 W.

zaparzacz

Cena 589 zł.

źródło zdjęć: morphyrichards.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Małe AGD

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama