• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
 • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
 • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
 • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
 • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

golarkaNiedawno pisaliśmy o idealnym żelazku dla mężczyzny. Dziś, jako kolejny produkt przeznaczony dla panów, przedstawimy zestawienie golarek męskich. Pod uwagę wzięliśmy najbardziej znane marki w podobnym przedziale cenowym.

Philips PowerTouch 860/16

Golarka Philips PowerTouch 860/16 jest urządzeniem wyposażonym w potrójny zestaw golący, który zapewnia szybkie i dokładne golenie. W połączeniu z technologią Super Lift & Cut, która poprzez podwójne ostrza podnoszące włosy i przycinające je tuż na linii skóry sprawia, że jest niezwykle skuteczna. Dodatkowo, golarka posiada system tnący DualPrecision, za pomocą którego ogolone zostaną nawet najkrótsze włosy. Tym samym urządzenie sprawdzi się w przypadku każdego męskiego zarostu. Kolejna funkcja z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy mają problemy z wąsami lub bokobrodami. Philips PowerTouch 860/16 dzięki wysuwanemu trymerowi poradzi sobie z nimi doskonale. Warto zaznaczyć, że golarka Philipsa automatycznie dopasowuje się do kształtu twarzy oraz szyi. Golarka zasilana jest akumulatorowo-sieciowo. Przy pełnym naładowaniu będzie gotowa do 50 minut bezprzewodowej, wydajnej pracy. Sprzęt można myć w wodzie, jednak golenie może odbywać się tylko na sucho.
Cena: 349zł.

Źródło zdjęcia: philips.pl

Braun Series 3 340 s-4

Braun Series 3 340 s-4 podobnie jak golarka Philips wyposażony jest w potrójny system golący zapewniający dokładną pracę urządzenia. Dzięki ruchomym głowicom idealnie dopasuje się do każdego konturu twarzy. Tak jak w przypadku powyższej golarki, sprzęt Brauna posiada wysuwany trymer mający na celu przycięcie wąsów oraz baczków. Golarka, dzięki zwiększonej prędkości silnika i specjalnej folii SensoFoil sprawia, że praca z nią jest nie tylko wydajna, ale też niezwykle delikatna. Urządzeniem można się golić zarówno na sucho jak i na morko. W celu utrzymania czystości wystarczy umyć golarkę pod bieżącą wodą. Bezprzewodowy czas pracy urządzenia wynosi 45 minut.
Cena: 369zł.

golarka braun
Źródło zdjęcia: braun.com

Panasonic ES-RT81-S503

Trzecia golarka to urządzenie Panosinica wyposażone w ostrza tnące Nanotech (ścięte pod kątem 30 stopni) sprawiające, że włosy są ścinane bardzo blisko skóry. Urządzenie to również potrójny system golący odpowiedzialny za dokładność golenia. Dzięki ruchomej głowicy urządzenie idealnie dopasuje się do każdego owalu twarzy. Kolejna funkcja, wysuwany trymer zapewni łatwe i wygodne przycinanie wąsów i baczków. Golarką można golić na sucho oraz na mokro. Czas pracy golarki wynosi do 45 minut. Zasilanie obywa się jedynie poprzez akumulator.

Cena: 299zł.

golarka panasonic
Źródło zdjęcia: panasonic.pl

Zelmer SH1610

Ostatni z modeli to golarka marki Zelmer. Czy czymś wyróżnia się od pozostałej trójki? Zobaczmy. Golarka posiada ergonimiczne kształty, które pozwalają na wygodną pracę z urządzeniem. Sprzęt, podobnie jak poprzednie, wyposażony jest w potrójny system golący (dokładność) i odchylany trymer (możliwość regulowania baczków i wąsów). Sprzęt nie posiada ruchomych głowic, ale mimo to, dobrze radzi sobie z goleniem również trudno dostępnych miejsc. Ostrza, które są na wyposażeniu urządzenia oznaczone są jako „Sharp Edged Blades”, cechują się wysoką skutecznością w goleniu. Sam proces golenia można przeprowadzać zarówno na sucho jak i na mokro. Czas bezprzewodowej pracy urządzenia wynosi 35 minut. Sprzęt posiada także blokadę zapobiegającą przypadkowemu włączeniu (jest to szczególnie ważne, gdy mamy w domu dzieci lub podczas podróży).
Cena: 299zł

golarka zelmer
Źródło zdjęcia: zelmer.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Małe AGD

1 odpowiedź na wpis.

 1. tomasz pisze:

  ostatnio właśnie zacząłem myśleć nad zainwestowaniem w jakiegoś elektryka do golenia.. z zestawienia to ten sensotouch mnie chyba najbardziej przekonuje, bo jak się pytałem kumpli, to większość z nich polecało golarki z głowicami, bo lepiej się dopasowują do kształtu twarzy, zresztą sami o tym wspominacie

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

 • Archiwa

 • Reklama