• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Utrzymanie prawidłowej wagi ciała to w obecnych czasach problem wielu osób. Coraz więcej z nas prowadzi siedzący tryb życia i po części z tego powodu ma problemy z nadwagą. W walce o zdrowie i odpowiednią wagę ważnych jest kilka rzeczy. Odpowiednie posiłki, uprawianie sportu, wytrzymałość i ktoś lub „coś”, co będzie nadzorowało nasze postępy. Jak się okazuje, w roli „tego czegoś” doskonale sprawdzi się waga łazienkowa.

Poniżej zestawiliśmy dla Was 5 takich wag, które znacznie pomogą w walce z zrzuceniem zbędnych kilogramów.

Tech-Med TM-BF001A
Cienka waga Tech-Med z wyświetlaczem. Dla udogodnienia, wyświetlacz może być zawieszony na ścianie (na wysokości wzroku), umieszczony na powierzchni wagi lub też pracować niezależnie.
Waga będzie idealnym produktem dla całej rodziny – w swojej pamięci pomieści do 12 zestawów danych. Dzięki jej funkcjonalności możemy zmierzyć procentową zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, procentową zawartość wody w organizmie, procentową zawartość tkanki mięśniowej oraz procentową zawartość tkanki kostnej. Co więcej, urządzenie pozwala określić pomiar dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Maksymalne obciążenie dla wagi to 200 kg.

Tech-Med TM-BF001A

Bosch Axxence Easy PPW4200
Druga w zestawieniu jest waga Bosch Axxence Easy PPW4200. Ta elegancka szklana waga to nie tylko znaczna pomoc przy walce z kilogramami, ale również wspaniały dodatek do łazienki. Waga wyposażona jest w duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny XXL. Dokładność pomiarów w jej przypadku wynosi 100 g. Maksymalne obciążenie wynosi 150 kg.

Bosch Axxence Easy PPW4200

Źródło zdjęcia: bosch-home.pl

Kardio-Test KT-BF004
Kolejna waga to Kardio-Test KT-BF004. Model ten cechuje się funkcją pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, tkanki kostnej oraz wody w organizmie. Poza tym urządzenie umożliwia obliczenie dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Podobnie jak waga Tech-Med zapamięta do 10 zestawów danych. Tym samym będzie doskonałym urządzeniem przy większej liczbie użytkowników. Maksymalne obciążenie w wadze Kardio-Test KT-BF004 wynosi 150 kg.

Kardio-test KT-BF004

Źródło zdjęcia:

Soehnle Body Balance Comfort Select 63760
Następna propozycja z naszego zestawienia to profesjonalna waga Soehnle Body Balance Comfort Select 63760. Waga składa się z dwóch elementów. Pierwszym jest sama waga, drugim zaś przenośny wyświetlacz komunikujący się z wagą za pomocą fal radiowych. W ramach dokładnej analizy wyników, pomiary można zgrać na komputer. Waga pozwala na pomiar tłuszczu, mięśni oraz wody w organizmie, a także na wyznaczenie optymalnego spożycia kalorii. Sprzęt to także termometr i zegar. Urządzenie umożliwia zapamiętanie wyników dla 8 osób. Wykonanie wagi ze szkła i tworzywa sztucznego czyni ją nie tylko elegancką ale i stabilną. Podobnie jak przy dwóch wagach powyżej, jej maksymalne obciążenie to 150 kg.

Soehnle Body Balance Comfort Select 63760

Źródło zdjęcia:

Grundig PS-4110
Piąte miejsce w rankingu wag łazienkowych należy do wagi Grundig PS-4110. Ten elegancki model doskonale odnajdzie się w łazienkach urządzonych w drewnie. Waga wykonana jest z drewna bambusowego, które jest przyjazne dla stóp. Waga już po 3 sekundach wyświetla wagę na niebiesko podświetlanym czytelnym ekranie- co istotne, nie jest potrzebna wcześniejsza aktywacja poprzez naciśnięcie stopą. Waga może podać pomiary w kg, lb lub st. Jej dokładność sięga 0,1 kg. Z kolei maksymalne obciążenie sięga 180 kg.

Grundig PS-4110

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Małe AGD

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama