• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Odkurzacze’ Category

Czasy, w których do wyboru był jeden odkurzacz już dawno minęły. Teraz mamy szeroki wybór urządzeń do sprzątania. Zanim udamy się do sklepu warto sprawdzić, jaki model jest nam potrzebny. Wśród modeli workowych oraz bezworkowych znajdziemy także takie, które są wielofunkcyjne. Na jakie funkcje zwrócić uwagę?

Categories: Odkurzacze

Odkurzanie jest jedną z podstawowych czynności, jaką wykonujemy dla utrzymania czystości w naszym domu. Jednak tradycyjne odkurzacze workowe są obecnie coraz częściej zastępowane przez ich nowocześniejsze odpowiedniki, między innymi odkurzacze wodne i piorące. Jakie są ich zalety i wady?

Berlińskie targi sprzętu AGD IFA z roku na rok pozwalają zauważyć wyraźną różnicę, jaka zachodzi na tym rynku. Ogromna konkurencja w tej branży zmusza producentów do rozwijania innowacyjnych rozwiązań. Jednym z takich rozwiązań jest klasa robotów samojezdnych. Sprawdźmy, czym są i czy warto się zainteresować tą technologią.

Categories: Odkurzacze

Święta Bożego Narodzenia już niedługo. Pierwsze o czym myślimy to suto zastawiony Wigilijny stół, choinka i prezenty. Zanim jednak będziemy się cieszyć cała tą oprawą-trzeba obowiązkowo złapać za mopa lub zmiotkę. Świąteczne porządki, bo o nich mowa nie należą do ulubionych zajęć. Dla każdego, komu już dzisiaj spędza to sen z powiek mamy wybawienie. iRobot Roomba posprząta za nas. Pojawia się tylko pytanie: jaki model wybrać?

Categories: Odkurzacze, Porady

Wielu z nas z niecierpliwością wyczekiwało pierwszych naprawdę słonecznych dni. Ale nie wszyscy. Duża grupa ludzi oddała by wszystko, by okres zakwitania i pylenia roślin odsunąć jak najdalej. Mowa oczywiście o alergikach. Niestety nie możemy powstrzymać pyłków w powietrzu za oknem. Możemy za to skutecznie walczyć z nimi w naszych domach za pomocą odpowiedniego odkurzacza.

Categories: Odkurzacze, Porady

  Ostatnio wiele się słyszy o odkurzaczach – robotach, które zdobywają serca domowników na całym świecie. Postanowiliśmy przyjrzeć się jednemu z nich i pod lupą postawiliśmy Samsunga SR8980 Navibot. Czym nas zaskoczył?

Categories: Odkurzacze

Dyson Digital Slim to najnowsze propozycja od amerykańskiej firmy Dyson, producenta odkurzaczy. Nietypowa forma urządzenia oraz starannie dobrane komponenty mają użytkownikom zapewnić, wedle zapewnień producenta, nową jakość w dziedzinie sprzątania.

Jeśli masz na zbyciu milion dolarów, to amerykańska firma GoVacuum ma dla ciebie wymarzony produkt. Za 999 999 dol. oferuje ona odkurzacz i bynajmniej jego cela nie wynika z zastosowanej w nim nowoczesnej technologii i mnóstwa opcji, które oferuje, ale z faktu, że całość pokryta jest 24 karatowym złotem. W wyniku tego do 7 kilogramów wzrosła waga urządzenia, a do miliona dolarów – jego cena.

Categories: Ciekawostki, Odkurzacze

W czerwcu na polskim rynku pojawił się nowy model bezworkowego odkurzacza Samsung Rambo. Dużo większa moc regulowana w rączce na podczerwień, pojemna, podwójna komora i wyjątkowy design – to właśnie nowy odkurzacz Samsung Rambo.

Categories: Odkurzacze

Być może czas wiosennych porządków skłonił nas do rewizji sprzętu, jakim dysponujemy w naszym gospodarstwie domowym. Jeśli czeka nas zakup nowego odkurzacza, warto dobrze przemyśleć wybór i zainwestować w sprzęt, który maksymalnie ułatwi nam niewdzięczne obowiązki domowe i będzie nam służył wiele lat.

Categories: Odkurzacze

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama