• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Jeśli masz na zbyciu milion dolarów, to amerykańska firma GoVacuum ma dla ciebie wymarzony produkt. Za 999 999 dol. oferuje ona odkurzacz i bynajmniej jego cela nie wynika z zastosowanej w nim nowoczesnej technologii i mnóstwa opcji, które oferuje, ale z faktu, że całość pokryta jest 24 karatowym złotem. W wyniku tego do 7 kilogramów wzrosła waga urządzenia, a do miliona dolarów – jego cena.

Pod koniec czerwca produkująca sprzęt AGD firma GoVacuum ogłosiła, że wprowadzi do swojej oferty pokryty złotem odkurzacz kosztujący milion dolarów. Oferta miała być ściśle limitowana i ograniczona – powstać miało zaledwie sto takich urządzeń, z których każdy posiadałby certyfikat autentyczności i własny numer seryjny. Jednak ani elitarność odkurzacza, ani rzekomy prestiż wynikający z jego posiadania, ani nawet promująca go utwór raperski nie przyciągnęły wielu klientów. Ściślej rzecz biorąc, przez ponad miesiąc nie przyciągnęły ani jednego, dlatego urządzenie wciąż czeka na chętnych. Najwyraźniej grupa docelowa, składająca się – według słów przedstawicieli GoVacuum – z „właścicieli jachtów, luksusowych samochodów i odrzutowców”, nie została jednak trafnie wybrana. Na szczęście dla firmy dopiero jeden egzemplarz został pokryty złotem.

Pomysłodawca i jeden z zarządców firmy, Justin Harver, wydaje się tym faktem zdziwiony, nie spodziewał się bowiem, aby bogacze byli oszczędni. Firma spróbowała teraz nowego sposobu sprzedaży – w chwili obecnej to kupujący ma zaproponować cenę, po której jest gotów kupić przedmiot. Po rozpatrzeniu przez GoVacuum propozycji, klient dostanie odpowiedź, czy ta kwota została zaakceptowana. Być może uda się więc wynegocjować niższą cenę za te kuriozalny przedmiot, choć wytwórcy obstają przy tym, że cena odkurzacza powinna osiągnąć wskazany przez nich pierwotnie poziom. Harver podkreśla, że produkt naprawdę jest w sprzedaży, a cała akcja nie jest tylko żartem czy chwytem marketingowym, obliczonym na wywołanie zainteresowania w mediach.

Jeśli ktoś chciałby się skusić, to z pewnością zainteresuje go fakt, że za cenę miliona dolarów otrzyma nie tylko złoty odkurzacz, lecz także dożywotnią gwarancję i bezpłatną dostawę na terenie całego świata. Ponadto zyskujemy także działający, i to podobno całkiem nieźle, odkurzacz.

Źródło: http://www.govacuum.com

Jeśli spodobał Ci się tekst, kliknij „Lubie to”, aby na bieżąco otrzymywać informacje o kolejnych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Ciekawostki, Odkurzacze

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama