• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

 

navibotOstatnio wiele się słyszy o odkurzaczach – robotach, które zdobywają serca domowników na całym świecie. Postanowiliśmy przyjrzeć się jednemu z nich i pod lupą postawiliśmy Samsunga SR8980 Navibot. Czym nas zaskoczył?

Elegancja i styl

Navibot – S wygląda niezwykle elegancko. Czarny, smukły styl już w pierwszej chwili przyciąga oko. Jego wygląd to także dodatkowe możliwości. Jego wysokość 80 mm pozwala na dokładne czyszczenie powierzchni także pod meblami. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Do pełnej kontroli wystarczy kilka przycisków znajdujących się na górnej części Navibota-S.

Skuteczność przede wszystkim

Samsung SR8980 Navibot wręcz zachwyca skutecznością. Wyposażony jest w 12 czujników (m.in. czujnik kurzu, czujnik w zderzaku, czujnik obecności przeszkód), 2 chipy oraz kamerę na obudowie, dzięki czemu sam wyznacza optymalną trasę. Optymalna trasa wyznaczana jest na podstawie stworzonej mapy domu dzięki funkcji Visionary Mapping. Navibot-S może pokonać trasę w dwóch trybach : ciągłym slalomem lub z postojami. Wbudowany optyczny czujnik kurzu widzi, a tym samym reaguje na kurz. Jeśli w danym miejscu występuje duże zabrudzenie, odkurzacz tak długo czyści, aż powierzchnia będzie pozostawiona bez zabrudzeń. Sprzęt pokona także przeszkody w postaci 15mm podestów.

navibot

Powrót do „bazy”

Inteligentny odkurzacz powróci do stacji dokującej w dwóch sytuacjach. Po pierwsze powróci do stacji, by doładować baterię (czas pełnego ładowania wynosi 180 min) lub w sytuacji, gdy kosz z odkurzonymi śmieciami będzie pełny. Po danej czynności powróci na swoje dawne miejsce i dokończy zaczętą wcześniej pracę.

Sprzątaj kiedy chcesz

Navibot-S wyposażony jest w funkcję, która pozwala na zaprogramowanie automatycznego sprzątania. Wystarczy ustawić sprzęt na dowolny dzień i godzinę, by sam zajął się porządkami na podłodze. Tym samym urządzenie może wyczyścić podłogi, gdy jesteś w pracy lub na zakupach. Cykle mogą być powtarzane dziennie lub tygodniowo.

navibot

Jaki hałas?

Odkurzacz Navibot-S jest jednym z najcichszych sprzętów swego typu na całym świecie. Wykorzystując technologię Air Path obniża hałas to zaledwie 60dB. Sprawia to, że przy jego pracy możemy spokojnie się zrelaksować.

Dane urządzenia:

Wymiary
wysokość 8cm;
szerokość 35cm;

Pojemność worka – 2 litry;
Typ filtra – tekstylny;
Zasilanie – akumulator;

Wydawałoby się, że na taki sprzęt jeszcze długo musielibyśmy poczekać, by trafił w nasze ręce. Jest to oczyścicie możliwe, jednak koszt Samsunga SR8980 Navibot wynosi ok 2500zł.

źródło: www.samsung.com

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Odkurzacze

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama