• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Porady’ Category

Android to obok IOS najpopularniejszy system dla urządzeń mobilnych. Ma on wiele zalet, ale nie jest też wolny od wad. Dlatego jeśli właśnie wybierasz swój nowy smartfon i nie wiesz jaki system operacyjny będzie ci najlepiej służyć, poznaj mocne i słabe strony Androida.

Categories: Porady

Własny komputer to pragnienie praktycznie każdego dziecka. Wprawdzie większość rodziców prędzej czy później przystaje na prośby malucha, jednak niektórzy wciąż pozostają sceptyczni. To błąd! Komputer bowiem może służyć nie tylko rozrywce, ale również nauce.

Categories: Porady

Rejestratory samochodowe zyskują coraz większą popularność. Urządzenia te rejestrują obraz sprzed przedniej szyby pojazdu w trakcie jazdy. Takie nagranie może być bardzo pomocne w wielu sytuacjach, dlatego jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto zaopatrzyć się w tego typu sprzęt, przekonaj się w jakich okolicznościach może ci się przydać.

Categories: Porady

Telewizory w sypialniach mają wielu przeciwników – mówi się, że mogą niekorzystnie wpływać na jakość snu, ale czy może być lepsza recepta na leniwy weekend, niż spędzenie dwóch dni w łóżku na oglądaniu kolejnych epizodów ulubionego serialu? Jeśli właśnie w taki sposób lubisz oglądać telewizję, sprawdź o czym warto pamiętać umieszczając telewizor w sypialni.

Categories: Porady

Niektórzy wciąż gotują wodę na herbatę czy kawę w tradycyjnych czajnikach na kuchenkach gazowych czy elektrycznych. Tylko po co czekać kilka minut, gdy wrzącą wodę możemy uzyskać po kilkudziesięciu sekundach? Czajniki elektryczne są jednak szybsze, bezpieczniejsze. Podpowiemy, jak model wybrać dla siebie. Na co zwracać uwagę, przy kupnie czajnika elektrycznego?

Categories: Porady

Nie musimy być zapalonymi majsterkowiczami, by posiadać w swoim domu elektronarzędzia. Te bowiem przydają się nie tylko przy większych remontach, ale i przy drobnych pracach konserwatorskich? Które elektronarzędzia się nam przydadzą, a bez posiadania których możemy się obejść?

Categories: Porady

W każdym porządniejszym warsztacie kompresor odgrywa niemałą rolę: od trywialnego pompowania kół w aucie po zasilanie różnych narzędzi pneumatycznych. Każdy kompresor jednak wymaga odpowiedniej konserwacji co jakiś czas, niezależnie od tego, czy jest używany, czy nie.

Categories: Porady

Wszyscy pasjonaci muzyki wiedzą doskonale, że odpowiednio dobrane akcesoria muzyczne pozwalają w pełni rozkoszować się odtwarzaną ścieżką dźwiękową. Obok odtwarzacza, najistotniejszym elementem zestawu są słuchawki. Jeśli wciąż nie wiesz, jakie słuchawki sprawdzą się najlepiej podczas odtwarzania muzyki w domowym zaciszu, zapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem.

Categories: Porady

Zdrowy przystrzyżony trawnik do wizytówka każdej posesji. Do pielęgnacji zielonych muraw niezbędny jest odpowiedni sprzęt do ich przycinania. To zadanie dla kosiarek i podkaszarek. Jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiedni dla Twej posesji. O tym w poniższym artykule.

Categories: Porady

Każdy majsterkowicz potrzebuje swojego kącika, w którym mógłby rozwijać swoje hobby. Jest to też doskonałe miejsce, by odpowiednio składować optymalnie wszelkie potrzebne w domu elektronarzędzia. Jak urządzić takie miejsce?

Categories: Porady

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama