• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

sprzet agdŚwiat sprzętów AGD jest ogromny. Można podzielić go na kilka kategorii. Najpowszechniej używane sprzęty to lodówki, pralki lub piekarniki. Są również mniej popularne, aczkolwiek ciekawe sprzęty, których posiadanie może przynieść wiele korzyści. Poniżej wyróżniliśmy trzy z nich.

Maszynka do robienia jogurtów i lodów

Urządzenie do wyrobów jogurtów i lodów nie należy do najpopularniejszych sprzętów lecz z pewnością zalicza się do najprzyjemniejszych z nich.

Szczególnie przydatne jest latem, gdy za oknem panuje straszny upał i szukamy czegoś do ochłody.

Urządzenie te w zależności od pojemności mogą przyrządzić od 1 do 1,5 litra/kilograma lodów lub jogurtów. Proces ich przygotowywania trwa ok 30 minut i należy do bardzo prostych czynności. W większości modeli wystarczy jedynie włożyć składniki, by maszyna wymieszała je i odpowiednio schłodziła.

Maszyna do wytwarzania jogurtów i lodów może przygotować również koktajle mleczne, sorbety a także może być użyta przy chłodzeniu napojów.

lody

Nasz typ: Maszynka do lodów Unhold 8877

Maszynka do lodów Unhold 8877 jest jednym z prostszych w obsłudze urządzeń do przygotowywania lodów, koktajli i chłodzenia napojów. Urządzenie posiada wyświetlacz z temperaturą i czasem przygotowywania produktów. Wydajność maszyny sięga wytwarzaniu lodów o masie ok 1 kg. Sprzęt wyposażony jest w wiaderko, do którego dodawanie składników staje się niezwykle komfortowe. Maszynka jest łatwa w czyszczeniu.
Cena: 689zł.

maszynka do lodow
Źródło: unoldagd.pl

Maszynka do wypieków chleba

Świeży, pachnący chleb to marzenie pojawiające się każdego poranka. Dzięki specjalnej maszynie można przyrządzić chleb i bułki w domowym zaciszu. Pieczenie chleba jest tym ważne, o ile mamy alergię lub chorujemy na celiakię. Sporządzony chleb tylko z wybranych składników będzie dostosowany do naszej diety i tym samym nie zaszkodzi naszemu organizmowi.

Samemu wypiekając chleb możemy nie tylko wybrać jego smak, ale również wielkość i formę. Wypiek całkowicie będzie zależny od naszych preferencji.

Większość urządzeń do wypieków chlebowych nie tylko piecze ciasta ale również miesza je i ugniata.

Urządzenia posiadają także funkcje trzymania ciepła, dzięki czemu wypieki na dłużej zachowują świeżość. Sam proces pieczenia trwa ok 3 godzin.

Główną korzyścią posiadania domowego wypiekacza do chleba jest świadomość tego, co jemy. Co więcej, jego wygląd i konsystencja w całości dostosowana jest do naszych zaleceń.

bulki

Nasz typ: Wypiekacz do chleba Home Bread Baguette OW5023

Wypiekacz do chleba Home Bread Baguette OW5023 przystosowany jest do pieczenia chleba, bułek, ciast a także wyrobu dżemu. Sprzęt posiada pojemność 1,5kg. W jego skład wchodzi ruszt na cztery bagietki, nożyk oraz pędzelek. Dzięki 16 programom pieczenia można upiec praktycznie każdy rodzaj chleba i bułek – w tym również chleb dietetyczny. Urządzenie pozwala na ustawienie jednego z trzech poziomów opiekania chleba. Home Bread Baguette OW5023 jest także zaopatrzone jest w opcję opóźnionego startu. Urządzenie ma moc 1650 W
Cena: 600zł.

wypiekacz
Źródło: moulinex.pl/

Jajowar

Gotowane jajka są częstym składnikiem naszego śniadania. Jego gotowanie jest niezwykle proste. Jednak dzięki urządzeniu, jakim jest jajowar będzie ono jeszcze prostsze.

Jajowary służą do gotowania kilku jajek jednocześnie. Zastosowana technologia zapewnia równomierne ich gotowanie. Większość urządzeń posiada także lampkę kontrolną informującą o gotowości urządzenia do pracy i jej zakończeniu.

Jajowary posiadają także specjalne podstawki, na których wyjmowane są jajka, w celu uniknięcia oparzeń, które zdarzają się podczas wyjmowania jajek z gotowanej wody.

jajko

Nasz typ: Jajowar Unold 8035

Urządzenie niemieckiej firmy Unhold umożliwia przygotowywanie od 1 do 7 jajek równocześnie. Wykonane jest ze stali nierdzewnej. Wyposażone jest w elektroniczną regulację twardości oraz sygnał, który alarmuje o ugotowaniu się jajek. Jego użytkowanie jest tym prostsze, iż jajowar posiada specjalnie wyciąganą podstawkę do jajek. Moc urządzenia wynosi 350 W.
Cena: 109zł.

jajowar
źródło: unoldagd.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Porady

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama