• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Golarki Braun Series ponoć są najskuteczniejsze na świecie. Urządzeniom marki zaufały miliony mężczyzn, którzy każdego dnia przed lustrem testują golarki elektryczne. Golarki Braun Series doczekały się kilku serii, a te nowsze modele ciągle są wspierane przez nowe funkcje dla większej wygody użytkowania. Przedstawiamy ranking funkcji w golarkach Braun Series. Zobacz, co się zmieniło!

Braun Series 1

Braun Series 1 130 nie traci na popularności. Producenci firmy postawili przede wszystkim na dokładność. To dlatego zamiast rotacyjnych ruchów, golarka tnie włoski w linii prostej. Model został wyposażony w folię Smart Foil, której zadaniem jest wychwytywanie włosów, które rosną także w innych kierunkach. Liczy się dokładność golenia.

Golarkę Braun Series 1 możesz umyć pod bieżącą wodą, co podnosi komfort użytkowania, ale także ma wpływ na higienę. Trymer do bokobrodów i wąsów jest szczególnie niezbędny – szczególnie w czasach, gdy brodę nosi co 2 drugi mężczyzna. Trymer pozwala samodzielnie przyciąć bokobrody i wyregulować wąsy – wizyta u barbera nie jest już potrzebna. Model jest zasilany sieciowo.

Braun Series 3

Braun idzie do przodu i unowocześnia kolejne wypuszczone serie. Weź my na tapetę Braun Series 3 3030s. Zaczniemy od nowości – Braun Series 3 zaskakuje potrójnym systemem golącym – model został wyposażony w 2 folie oraz blok noży. Technologia MicroComb pozwala na dokładniejsze ścinanie zarostu – cienkie wypustki w dwóch rzędach wyłapują włoski. Podobny artykuł, znajdziecie tu: http://www.matkamezatka.pl/2017/01/depilacja-laserowa-w-domu-jaki-model.html)

Zasilanie akumulatorowo-sieciowe to kolejna nowość od Braun – można już korzystać mobilnie z urządzenia na wakacjach, pod namiotem czy na wyjeździe. Golarka może pracować przez 45 minut bez ładowania. Dodatkowo mrugający wskaźnik naładowania baterii powiadamia, kiedy trzeba naładować ponownie urządzenie by było gotowe do użytkowania. Możliwość mycia golarki pod wodą – ta funkcja dalej pozostała i ułatwia utrzymanie golarski elektrycznej w czystości. Trymer do bokobrodów oraz wąsów to już niejako standard w urządzeniach Brauna, dlatego i w tym modelu znajduje się w komplecie. Można przycinać i modelować brodę lub wąsy.

shutterstock_374201899

Braun Series 9

O dokładności Braun Series 9-9260s najwięcej mówi poczwórny system golący. Urządzenie zostało wyposażone w OptiFoil – folię, która wychwytuje nawet te włoski, które rosną na płasko lub w różnych kierunkach. Dopasowanie głowicy do kształtu twarzy sprawia, że za jednym pociągnięciem zbieramy więcej włosów niż normalnie.  Technologia SyncroSonic to kolejna nowość – golarka elektryczna dopasowuje swoją moc do typu zarostu, który posiadasz – świetnie się sprawdza podczas golenia brody.  Z golarką Braun Series 9-9260s można także regulować bokobrody oraz przycinać wąsik.

Akumulatorowo-sieciowe zasilanie pozwala na golenie w każdych warunkach. Nowością jest całkowita wodoodporność golarki, którą można nie tylko umyć pod bieżącą wodą, ale także skorzystać z niej, będąc pod prysznicem. Choć wskaźnik naładowania znajduje się w urządzeniu,  funkcja szybkiego ładowania przypadnie do gustu zapominalskim.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Porady

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama