• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Większość zmywarek jest koloru białego lub srebrnego. Taka właśnie kolorystyka najbardziej pasuje do klasycznych kuchni. Są jednak na rynku również zmywarki koloru czarnego i właśnie dziś się nimi zajmiemy. Przed Wami 2 modele eleganckich, czarnych zmywarek.

Electrolux ESF6630ROK

Wygląd/obsługa
Pierwszą zmywarką jest Electrolux ESF6630ROK. Zmywarka ta o wymiarach szer. 59,6 x wys. 85 x głęb. 61 cm doskonale odnajdzie się zarówno w mniejszych, jak i większych kuchniach. Urządzenie sterowane jest za pomocą kilku przycisków zwykłych oraz przycisków znajdujących się na elektronicznym wyświetlaczu. Czytelny ekran pokazuje m.in. pozostały czas do skończenia cyklu zmywania. Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana i nie powinna stanowić nikomu najmniejszych problemów.

Pojemność/technologia/funkcje
Zmywarka jest niezwykle pojemna. We wnętrzu pomieści do 12 kompletów naczyń. Oznacza to nie tylko swobodę załadowania dużej ilości naczyń, ale też oszczędność pod względem zużycia wody i energii. Swobodę włożenia dużej ilości naczyń zapewnia także system FlexiLift. Dzięki niemu możliwe jest komfortowe ułożenie górnego kosza (dwa położenia). Warto tutaj zaznaczyć, że nawet jeśli włożymy do środka niezbyt wymiarową patelnię to i tak zostanie ona dobrze umyta. Gwarancją tego jest system RealLife Cleaning, który w swoim działaniu wykorzystuje ramię FlexiSpray posiadające podwójne obroty i dyszę. Za sprawą tych elementów woda dostanie się do najbardziej niedostępnych miejsc.

Przydatną funkcją jest AutoFlex. Dzięki niej, urządzenie samo dopasuje zużycie wody oraz energii do rodzaju wsadu. Naszym zadaniem zostanie jedynie ulokowanie naczyń w zmywarce – resztę zrobi za nas zmywarka.

Ważną funkcją w zmywarce jest również opcja TimeSaver. Pozwala ona na skrócenie czasu trwania cyklu zmywania. Tym samym, naczynia będą gotowe wtedy, kiedy tylko ich potrzebujemy.

Zmywarka posiada 6 programów (automatyczny, ekonomiczny, intensywny, płukanie i wstrzymanie, szybki) oraz korzysta z 5 opcji temperatur.

Oszczędność
Mówiąc o zmywarce Electroluxa nie sposób nie wspomnieć o efektywności energetycznej. Oznaczona jest ona jako klasa A++, dzięki czemu oszczędza do 45% więcej energii niż zmywarki o klasie energetycznej A. Dodatkową oszczędność zyskamy dzięki automatycznym wyłączeniu zmywarki po krótkim czasie czuwania.

Pozostałe informacje
Poziom hałasu wynosi jedynie 44 dB;
Wskaźnik braku soli;
Wskaźnik braku nabłyszczacza.
zmywarka electrolux
Źródło zdjęcia: electrolux.pl

Hotpoint-Ariston LFD11M121B

Wygląd/obsługa
Drugą zmywarką jest Hotpoint-Ariston LFD11M121B. Elegancka zmywarka w kolorze czerni wygląda bardzo stylowo. Nad uchwytem posiada elegancki wyświetlacz i kilka przycisków, które zapewniają wygodną pracę z urządzeniem.
Wymiary zmywarki to  szer. 60 x wys. 85 x głęb. 60 cm.

Pojemność/technologia/funkcje
Prezentowana zmywarka pomieści do 14 kompletów naczyń. Czyni ją to niezwykle pojemną.
Zmywarka wyposażona jest w automatykę zmywania, dzięki czemu na podstawie załadunku sama obliczy potrzebną wodę i energię. Co więcej, w zmywarce zawiera się przepływowy ogrzewacz wody, dzięki której obecności nie jest potrzebna tradycyjna grzałka.

Zmywarka posiada 5 programów (delikatny, ekspresowy, intensywny, namaczanie, program „30 minut”) i korzysta z kilku opcji temperatur.

Oszczędność
Zmywarka Hotpoint-Ariston LFD11M121B to sprzęt o klasie energetycznej A++. Podobnie jak w pierwszym przypadku oznacza to znaczą oszczędność wody (do 45% więcej niż zmywarki o standardowej klasie energetycznej A). Zmywarka ta jest tym samym zarówno przyjazna naszej kieszeni, jak i środowisku.

Pozostałe informacje
Poziom hałasu wynosi jedynie 41 dB;
Wskaźnik braku soli;
Wskaźnik braku nabłyszczacza.
Hotpoint-Ariston

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Porady

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama