• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Sezon an grilla rozpoczął się kilka tygodni temu. Jeśli jednak do tej pory byliście na takich spotkaniach gośćmi i dopiero przymierzacie się do zakupu własnego grilla ogrodowego, mamy dla Was małą podpowiedź. Poniżej przedstawimy krótką charakterystykę wybranego przez nas grilla, który być może wywoła u Was zainteresowanie. Zapraszamy zatem do zapoznania się z artykułem.

Campingaz jest jedną z firm specjalizujących się w produkcji grilli ogrodowych.

Wśród jej szerokiej oferty znajdziemy grille mniejsze i większe. Te bardziej rozbudowane i te trochę mniej. Wśród całej tej gromadki, naszą uwagę przykuł grill Campingaz QST L.

Wygląd
Grill Campingaz QST L o szerokości 109 cm, wysokości 101 cm i głębokości 57 cm to idealny grill do każdego ogrodu. Jego elegancki wygląd doskonale wpasuje się w otoczenie zieleni. Sprzęt posiada 1950 cm2 powierzchni grillowanej oraz dodatkowe dwie podstawki, które ułatwią korzystanie z grilla. Grill wyposażony jest także w dwa kółka oraz uchwyty, które zapewniają wygodne przestawienie grilla w dowolne miejsce.

Technologia
Campingaz QST L posiada system Quick Start za sprawą którego skutecznie rozpalimy węgiel (przy pomocy gazu z naboju CV 300 Plus). Wpływa to na szybkie rozpalenie grilla, dzięki czemu zaoszczędzimy cenny czas, który możemy przeznaczyć na inne przyjemności. Istotną informacją jest tutaj to, że czas jego rozpalania zostaje skrócony z przeciętnych 30 minut do 10 minut.
Okrągły grill posiada strefy z różnymi temperaturami, dzięki czemu za jednym razem możemy przyrządzić mięso, warzywa oraz ryby. Żadne z nich nie straci przy tym swoich wartości. Dodatkowo, aby całość zachowała swoje jak najlepsze walory smakowe i odżywcze do zestawu dołączono pokrywę z wygodnym uchwytem. Chroni ona również przed wychodzącym dymem w stronę grillowiczów. Warto zaznaczyć, że pokrywa posiada regulowany dopływ powietrza.

grill

Pozostałe informacje
Waga grilla wynosi 17kg (jednak jak wcześniej wspomniano za pomocą wyposażenia w kółka, wagi tej się nie odczuwa).

Cena 639 zł;

Grill Campingaz QST L sprawdzi się w każdych warunkach. Jego prosta obsługa oraz eleganckie kształty z pewnością urozmaicą i uprzyjemnią każde spotkanie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Porady

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama