• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

lodowka samsungWybór sprzętów AGD jest coraz prostszy, a zarazem coraz trudniejszy. Prostszy, gdyż urządzenia mają coraz więcej przydatnych funkcji, które ułatwiają nam życie każdego dnia. Trudniejszy, gdyż na rynku jest coraz większa liczba produktów, które odpowiadają naszym wymaganiom. Warto zaznaczyć, że pośród wielu marek na rynku, jednym z liderów jest Samsung. Czym charakteryzują się jego produkty? Zobaczmy na przykładzie modelu RB31FERNDBC.

Najważniejsze właściwości lodówki Samsung RB31FERNDBC

Design

Już na pierwszy rzut oka lodówka Samsunga zdecydowanie wyróżnia się wśród innych lodówek dostępnych na rynku. Jej czarny kolor sprawia, że sprzęt AGD wygląda niezwykle stylowo i elegancko. Dodatkowo, z przodu lodówki znajduje się cyfrowy wyświetlacz pokazujący aktualną temperaturę w chłodziarce i zamrażarce. Z tego względu doskonale wpasuje się w nowocześnie urządzoną kuchnię. Jeśli chcemy zatem wyposażyć naszą kuchnię w niestandardowy i unikalny sprzęt, design lodówki Samsung zdecydowanie przemawia na jego korzyść.

No Frost

Samsung RB31FERNDBC należy do lodówek typu No Frost. Oznacza to, że w zamrażarce nie będzie się tworzył lód, a my nie będziemy musieli przeprowadzać okresowego rozmrażania urządzenia. Do pełnego utrzymania czystości i funkcjonalności lodówki wystarczy ją od czasu do czasu umyć. Proste i funkcjonalne – to nam się podoba.

Multiflow

Kolejny wyróżnik to system multiflow. Zapewnia on optymalną temperaturę i prawidłową wilgotność powietrza na każdej półce lodówki. Dzięki temu każdy produkt niezależnie od tego, gdzie się znajduje będzie tak samo chłodzony. Umożliwia to wyjątkową dowolność w układaniu żywności.

Funkcja wakacje

Funkcja wakacje przypadnie do gustu wszystkim podróżnikom i osobom udającym się w kilkudniowe delegacje. Dzięki niej, podczas naszego (nawet dłuższego wyjazdu) temperatura w lodówce będzie utrzymywana na określonym poziomie, który zapobiegnie tworzeniu się pleśni czy przykrych zapachów.

Silnik inverter

Jeśli marzysz o cichej i wydajnej pracy lodówki, z pewnością zachwyci Cię wyposażenie lodówki w silnik inverter. Jakie płyną z niego korzyści? Otóż zapewnia on wyjątkowo cichą pracę urządzenia (poziom hałasu wynosi jedynie 39dB), a także całościowo zwiększa czas pracy lodówki bez awarii. Tym samym będziemy korzystać z urządzenia przez naprawdę długi czas w wielkim komforcie.

Wyposażenie lodówki

Lodówka jest wyjątkowo pojemna. W górnej części lodówki znajdziemy cztery szklane półki, półkę na butelki, szufladę na warzywa i owoce oraz trzy półki w drzwiach. Wielkim udogodnieniem jest jedna wysuwana półka easy slide, w której bez problemów pomieścimy większy pojemnościowo produkt. Z kolei w zamrażarce znajdziemy 3 pojemne szuflady. Warto zaznaczyć, że półki wykonane są ze szkła bezpiecznego, co oznacza ich wyjątkową trwałość, odporność na zarysowania i ich proste utrzymanie czystości.

samsung lodowka

Pozostałe informacje:

Klasa energetyczna

A+

Klasa zamrażarki

****

Wymiary

Wysokość 185cm;
Szerokość 59,5cm;
Głębokość 66,8cm.

Pojemność

pojemność chłodziarki 212 litrów;
pojemność zamrażarki 98 litrów.

Cena

1899zł.

samsung lodowka

Źródło zdjęć: samsung.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Porady

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama