• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

myjkaDbając o czystość domu nie powinnyśmy zapomnieć o zachowaniu czystości również wokół niego. To właśnie ten teren jako pierwszy przywita nasze rodziny i gości. Chcąc nie chcąc, warto o niego regularnie dbać. Jednym z najpotrzebniejszych urządzeń, które pomogą nam w tym zakresie są myjki ciśnieniowe.

Karcher X-Range K 4.600

Myjka Karcher to przede wszystkim pomoc w utrzymaniu czystości terenów przynależnych do domu. Dzięki niemu ściany, fasady czy podjazdy zostaną pozbawione najcięższych zabrudzeń.

Praca z urządzeniem jest przyjemna i wygodna z kilku względów. Po pierwsze, długość węża, w który wyposażona jest myjka wynosi 6m. Dzięki temu możliwe jest czyszczenie średnich oraz dużych powierzchni. Co więcej, w zależności od zabrudzeń można skorzystać z dyszy rotacyjnej lub dyszy Variopower. Warto też zaznaczyć, że temperatura wody dochodzi do 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu łatwiej pozbyć się zanieczyszczeń.

Urządzenie wyposażone jest także w silnik chłodzony wodą, dzięki któremu praca urządzenia jest cicha.

Myjka Karcher to także szybkie złącze Quick Connect. Sprawia ono m.in., że myjka nie straci ciśnienia. Z kolei za sprawą Plug’n’Clean zmiana środka nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

W myjce znajduje się także zbiornik na detergent o pojemności 1 litra.

Pozostałe informacje

Ciśnienie 130 barów;

Wymiary 349 x 395 x 867 mm;

Waga 13kg.

myjka

Karcher X-Range K 5.600 T 200

Drugi model myjki Karchera różni się od pierwszego przede wszystkim tym, że jego przeznaczeniem jest czyszczenie nie małych, a średnich oraz dużych powierzchni typu chodniki i fasady.

Podobnie jak w pierwszym przypadku, urządzenie posiada silnik chłodzony wodą, dzięki któremu żywotność sprzętu jest znacznie dłuższa, a za sprawą Quick Connect, otrzymujemy gwarancję prostego połączenia pistoletu z wężem.

Warto zaznaczyć, że długość węża wynosi 7,5m co czyni pracę z urządzeniem niezwykle wygodną. To jednak nie wszystko. Jeszcze większy komfort pracy zawdzięczany jest wygodnemu systemowi podawania środka czyszczącego.

Co wyróżnia drugi model myjki to także to, że myjka posiada przyssawkę T-Racer T-200, za pomocą której czyszczenie zabrudzonych powierzchni będzie odbywać się bez rozpryskiwania.

Tak jak w przypadku modelu X-Range K 4.600, w myjce znajduje się zbiornik na detergent o pojemności 1 litra.

Pozostałe informacje

Ciśnienie 140 barów;

Wymiary 349 x 427 x 867 mm;

Waga 13,3kg.

myjka

źródło zdjęć: karcher.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Porady

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama