• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Praca na funkcjonalnym sprzęcie to podstawa każdej pracy w kuchni. A gdy sprzęt ma wyjątkowy design, praca na nim jest nie tylko użyteczna, ale również bardziej przyjemna. Do takich urządzeń zaliczany jest robot wieloczynnościowy STYLINE Red Diamond.

Design
Już na pierwszy rzut oka widać, że robot wyróżnia się pod względem designu. Połączenie koloru srebrnego i czerwonego komponuje się ze sobą idealnie. Z tego względu robot doskonale odnajdzie się w każdej stylizacji kuchni.

Jaka praca jest możliwa dzięki robotowi Bosch MUM54420?
Robot wieloczynnościowy umożliwia miksowanie, rozdrabnianie, mieszanie, ubijanie piany, krojenie na plastry oraz tarcie na wiórki. Urządzenie o mocy 900W pracuje na 7 poziomach obrotów. Warto zaznaczyć, że możliwa jest praca pulsacyjna, która przydatna jest szczególnie przy twardych produktach lub tych, które wymagają stopniowego rozdrobnienia. Ponadto w robocie wykorzystany jest innowacyjny ruch planetarny zbieraków – multi-motion-drive. Jak wygląda praca takiego urządzenia? Otóż sposób poruszania się końcówek mieszających występuje pod postacią wielokierunkowego ruchu planetarnego. Zapewnia to optymalne zbieranie przygotowywanej masy w każdym miejscu misy. Z kolei przezroczysta pokrywa zabezpiecza przed rozpryskiwaniem się mieszanej masy z jednoczesnym, prostym dodawaniem kolejnych składników. Całość składa się na przyjemne gotowanie i łatwe przygotowywanie posiłków.

Co wchodzi w wyposażenie robota Bosch?
W skład robota wieloczynnościowego wchodzi misa ze stali szlachetnej o pojemności prawie 4 litrów (dokładnie 3,9 litra), hak do zagniatania ciasta, końcówka do ubijania, końcówka do mieszania oraz kielich o pojemności 1,25 litra. W jego skład wchodzi również rozdrabniacz do owoców i warzyw posiadający 3 tarcze. Co więcej znajdziemy tu także dwustronną tarczę na plastry i wiórki drobne oraz dwustronną tarczę na plastry i wiórki grube. Nie zabraknie też tarczy do drobnego tarcia.

Wymiary robota wynoszą 282mm x 280 mm x 271 mm.
Cena 789zł.

Jak Wam się podoba?

Bosch MUM54420
Źródło zdjęć: bosch-home.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Porady

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama