• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Sokowirówka to nie jest podstawowy element wyposażenia kuchni, mało tego – można zaryzykować stwierdzenie, że w większości polskich gospodarstw domowych takiego urządzenia nie ma w ogóle. A szkoda, bo sokowirówka pomóc może w niejednej sytuacji, poza tym doskonale nadaje się do tego, do czego została stworzona, czyli do produkcji świeżych soków. Poniżej przedstawiamy 5 propozycji, które zadowolić powinny smakoszy świeżo wyciskanych napoi owocowych lub warzywnych.

zelmer julita

Zelmer Julita 377 (ZJE0800S) – na początek mała uwaga: wraz z początkiem roku produkty marki Zelmer zmieniają oznaczenia produktowe, stąd powyższa sokowirówka od teraz będzie występować z symbolem ZJE0800S. Co zaś się tyczy samej sokowirówki, jest ona urządzeniem niezwykle poręcznym i relatywnie niewielkim. Bardzo łatwa w użyciu oraz w utrzymaniu w czystości, chociaż ze względu na wydajność polecana raczej parom. Jak na produkt z segmentu ekonomicznego sprawdza się jednak doskonale.

MPM J-45

MPM J-45 – sokowirówka nieco większa, niż poprzednia – duża moc i spora pojemność zbiornika na miąższ czynią tę sokowirówkę jednym z lepszych wyborów dla rodzin. Bardzo prosta w użyciu, podstawowe funkcje, którym winna mieć sokowirówka spełnia z nawiązką. Przy tym dość cicha przy pracy. W zasadzie jedyną poważną wadą jest fakt, że sokowirówka zajmuje trochę miejsca na kuchennym blacie.

Bosch MES20A0

Bosch MES20A0 – bardzo elegancka, dwupoziomowa sokowirówka uznanej marki Bosch. Wszystkie elementy sokowirówki można spokojnie umyć w zmywarce (chociaż sitko zaleca się przemyć ręcznie, pod bieżącym strumieniem wody – w zestawie znajduje się szczotka do czyszczenia), przez co utrzymanie jej w czystości staje się banalnie proste. Wydajna i cicha, a przy tym dość oszczędna. By cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem, owoców nie trzeba specjalnie przygotowywać – wystarczy je tylko umyć, bo w duży otwór mieszczą się również większe owoce i warzywa, a ewentualne odpady zostają zatrzymane na sitku.

Moulinex Smith XXL JU650G3E

Moulinex Smith XXL JU650G3E – jeśli szukasz urządzenia bardzo wydajnego, to niniejszy produkt firmy Moulinex z pewnością powinien przykuć Twoją uwagę. Bardzo solidna, trwała i atrakcyjna dla oka, doskonale sprawdzi się w większych gospodarstwach domowych, gdzie świeżo wyciskane soki bądź inne przetwarzane za pomocą sokowirówki owoce i warzywa spożywa się na co dzień. Spory komin powoduje, że owoców nie trzeba przygotowywać, urządzenie bez problemu radzi sobie z całymi jabłkami, marchewkami itp. Niektórych ucieszy również kubek z separatorem piany.

Philips HR1861

Philips HR1861 – jeśli szukasz sokowirówki, która sprosta najtrudniejszym warunkom, niniejszą propozycję firmy Philips bezwzględnie powinieneś wziąć pod uwagę. W zasadzie jedyną wadą, na jaką wskazywali konsumenci to to, że sokowirówka mogłaby pracować nieco ciszej – z zastrzeżeniem jednak, że poziom głośności generowany przez HR1861 wcale nie jest jakiś specjalnie uciążliwy. Wydajna, wyposażona w separator piany, trwała i solidna, łatwa w utrzymaniu w czystości dzięki przemyślanej konstrukcji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Porady

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama