• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Archive for the ‘Pralki’ Category

W dobie coraz bardzie zaawansowanej technologii, w parze z nieocenioną wygodą niestety niekiedy idzie również zawodność sprzętu – i nie miejmy na uwadze tylko artykułów gospodarstwa domowego. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest multum i postaram się w tym artykule przybliżyć ich specyfikę dodając, że ,,przezorny zawsze ubezpieczony”.

Categories: Kuchnia, Lodówki, Pralki

Jeszcze 100 lat temu nikomu nie przyszłoby do głowy, że kawa może zaparzyć się sama, a pralka poinformuje o problemach z jej funkcjonowaniem. Ba! Wtedy nikt nie mógł przypuszczać, że takie sprzęty w ogóle kiedyś powstaną. Do prania służyła balia i tara, natomiast rolę lodówki spełniało pomieszczenie zagłębione w ziemi obok domu, do którego drogę torowały podwójne drzwi.

Categories: Ciekawostki, Lodówki, Pralki

Każdy kto ma kota lub psa w domu wie ile nerwów kosztuje sprzątanie walających się po podłodze kłaczków sierści. Gorzej jest wtedy kiedy musimy doprowadzić do porządku nasze ulubione ubrania. Można byłoby zapytać: czym jest ta zalegająca sierść na ukochanej bluzce wobec puchatej miłości ?-Niby niczym, ale…?

Categories: Pralki

Przed nami wielkie wiosenne porządki. Dla niektórych z nas to również czas wymiany sprzętów AGD na nowe. Jeśli myślicie o nowej pralce, która poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami materiałów (w tym z puchowymi kołdrami) możecie być zainteresowani poniższym modelem pralki – Hotpoint- Ariston Aqualtis AQS73F 09 EU. Czym się wyróżnia?

Categories: Pralki

Wybór pralki nie należy do najprostszych. Podejmując decyzję należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Są to głównie typ pralki, klasa energetyczna, funkcje pralki, jej pojemność, bezpieczne działanie pralki, poziom hałasu oraz cena. Poniżej przedstawiono każdą z wyżej wymienionych wytycznych, których znajomość pomoże Wam w korzystnym wyborze.

Categories: Pralki

Nie da się ukryć, że kobiety lubią klasę, styl i mimo wszystko patrzą na wygląd. Chcą, by dom był wyposażony zarówno we wspaniałe jak i funkcjonalne elementy. Począwszy od aranżacji wnętrz po sprzęty agd. Z tego względu dziś skupimy się na dwóch wyróżniających się nie tylko funkcjami, ale także wyglądem pralko-suszarkach.

Categories: Pralki

Obecnie bardzo duża uwagę przywiązuje się do wszelkiego rodzaju spraw takich jak właśnie sprzęt jaki posiadamy w domu. Dlatego też naprawdę bardzo wiele osób przejmuje się marką poszczególnych urządzeń jakie chcą oni zakupić. Prawda jest jednak taka, że czasami warto jest dobrze poszukać. Podwyższa marka cieszy się naprawdę bardzo dużym zainteresowaniem, a wraz z biegiem czasu ciągle rośnie. Dlatego też jest to dowód na to, że praktycznie każdy może znaleźć   Czytaj więcej ...

Categories: Kuchnia, Lodówki, Pralki

Są miejsca w domu, które często pomijamy w trakcie rutynowego sprzątania. W tych zakamarkach, korzystając z naszej nieuwagi i pośpiechu, stopniowo gromadzą się zanieczyszczenia. Wiosenne porządki to doskonała okazja, by spojrzeć tam, gdzie na co dzień nasz wzrok nie sięga i zadbać o czystość domowych sprzętów.

Wysokie opłaty za energię elektryczną to dylemat niejednej polskiej rodziny. Czy stoją za tym wyłącznie częste podwyżki cen prądu, czy może energia ucieka nam przez palce?

Categories: Ekologia, Pralki, Zmywarki

Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama