• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

pralkaPrzed nami wielkie wiosenne porządki. Dla niektórych z nas to również czas wymiany sprzętów AGD na nowe. Jeśli myślicie o nowej pralce, która poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami materiałów (w tym z puchowymi kołdrami) możecie być zainteresowani poniższym modelem pralki – Hotpoint- Ariston Aqualtis AQS73F 09 EU. Czym się wyróżnia?

Po pierwsze, Pralka Hotpoint-Ariston wykorzystuje możliwości High Definition. Dzięki programowi Anti-Stain usuwanych jest ponad 20 rodzajów plam, a technologia Hydrothermal zapewnia ubraniom zachowanie kolorów w najwyższej klasie. Gwarantuje to niezwykłą skuteczność cyklu prania.

Pralka jest również niezwykle ekonomiczna. Oznaczona klasą A+++ gwarantuje najbardziej dostępną ekonomiczną jakość prania. Dzięki niej zaoszczędzimy ponad 50% energii niż miałoby to miejsce w przypadku pralki o klasie energetycznej A.

Pralka wyróżnia się także Woolmark Platinium Care. Oznaczenie to zapewnia zadbanie o najdelikatniejsze tkaniny, które pozostaną w swojej najlepszej postaci nawet po 20 praniach. Zawdzięczane jest to ruchom bębna, które przy prędkości 80 obrotów na minutę idealnie rozkładają pranie, które nie trąc o siebie doskonale zachowuje wszystkie parametry. Warto zaznaczyć, że Woolmark Platinium Care pozwala na pranie ubrań oznaczonych jako pranie ręczne.

Co więcej, pranie w pralce Hotpoiny-Arison jest niebywale bezpieczne. Urządzenie wyposażone jest w blokadę panelu sterowania oraz blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi.

Ważnym wyróżnikiem pralki Hotpoint-Ariston jest możliwość prania w niej kołder puchowych oraz pościeli. Jest to ogromna pomoc przy wiosennych porządkach. Dodatkowo, pralka posiada tryb antyalergiczny, który polecany jest wszystkim osobom borykającym się z alergiami. Model pralki idealny jest także w przypadku posiadania małych dzieci. Funkcja Baby Cycle zapewni doskonałą higienę dziecięcych ubranek pozbawionych wszelkich detergentów. W pralce znajdziemy także funkcję mniej zgnieceń, która sprawi, że po wyjęciu prania, tkaniny będą mniej pogniecione, co z kolei ułatwia prasowanie.

Wśród pozostałych funkcji i programów znajdziemy m.in. dodatkowe płukanie, wyciszenie pralki, pranie bawełny, ciemnych materiałów, ręczników, syntetyków czy pranie 30min.

Pozostałe informacje:
Pojemność pralki – 7 kg;
Maksymalna prędkość wirowania – 1000obr/min;
Poziom hałasu – 56dB lub 75dB;
Wymiary pralki – 44,6 x 59,5 x 85 cm (gł. x szer. x wys.)

Cena 1550zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Pralki

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama