• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Nie da się ukryć, że kobiety lubią klasę, styl i mimo wszystko patrzą na wygląd. Chcą, by dom był wyposażony zarówno we wspaniałe jak i funkcjonalne elementy. Począwszy od aranżacji wnętrz po sprzęty agd. Z tego względu dziś skupimy się na dwóch wyróżniających się nie tylko funkcjami, ale także wyglądem pralko-suszarkach.

Pierwszą pralko suszarką, które już na pierwszy rzut oka z pewnością wpadnie w oko wszystkim paniom jest model marki Hitpoint-Ariston, AQM9D 49 U (EU) /B. Pralko-suszarka ta nie wygląda bowiem jak standardowy sprzęt piorący. Co wyróżnia ją, to bęben, który nie jest na środku pralki, lecz położony nieco wyżej. Dodatkowo, jej wygląd łączy w sobie biel i  kolor niebieski, które idealnie komponują się z całością sprzętu.

Pralko-suszarka posiada kilka ważnych trybów, o których warto wspomnieć. Pierwszy z nich, tryb Baby- Cycle przeznaczony jest do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych. Dzięki zwiększonej ilości wody zapewni ubrankom pozbawienie śladu detergentów, co  wpływa na delikatność tkaniny. Inna opcja,  łatwego prasowania w pralko-suszarce Hitpoint, umożliwia wypranie ubrań przy takich parametrach, które przyczynią się do mniejszej ilości zagnieceń i ułatwienia w prasowaniu. Kolejny tryb to pranie jedwabiu i firanek. Ten program idealnie wypierze wszystkie delikatne tkaniny. Oprócz wyżej wymienionych wyjątkowych opcji, sprzęt  spełnia najwyższe standardy efektywności energetycznej.  Zapewnia to wysoką wydajność przy niskich kosztach.

Dane techniczne
Wymiary
W : 85.0
Sz : 59.5
G : 64.5

Parametry
Klasa wirowania : 1200
Klasa energetyczna : B
Klasa energetyczna : A
Klasa prania : B
Wielkość załadunku prania : 7.0
Maksymalny załadunek w cyklu suszenia (Kg) : 6.0
Ecotech
Technologia Super Silent
Cachemire Platinum
Super Wash

Główne cechy
Regulacja temperatury
Opóźniony start
Przycisk: Łatwe prasowanie
Przycisk: Dodatkowe płukanie
Regulowana prędkość wirowania
Automatyczna regulacja zużycia energii i wody
Program : JEDWAB

Charakterystyka
Kolor : Biały
Rodzaj bębna : Poliplex,
Zabezpieczenie przeciwko przelaniu .

Źródło : www.pl.hotpoint.eu

Druga pralko-suszarka to produkt marki Daewoo. Mowa o  modelu DWCUD121DC.  Pralka jest koloru czerwonego, co sprawia, że będzie idealnie pasowała do nowoczesnego wnętrza. Dodatkowo, w dolnej partii sprzętu widnieje wzór kwiatów, które z pewnością wpadnie w gusta niejednej kobiecie.

Jej najbardziej charakterystyczne i wyróżniające funkcje to Air Bubble System, Direct Drive oraz występujący także w pralko-suszerce Hotpoint, tryb Baby Care.  Air Bubble System polega na wykorzystaniu miliona bąbelków, które jeszcze szybciej niż proszek przenikają tkaniny. Sprawiają tym samym, że ubranie wyprane jest z optymalnych efektem w dużo niższej temperaturze. Przekształca się to oczywiście na mniejsze koszty i lepsze wpływ na tkaniny. Druga opcja, Direct Drive, to nic innego jak cicha i energooszczędna praca pralki zapewniona dzięki przekazywaniu mocy silnika wprost do bębna pralki. Co ciekawe, pralka automatycznie dostosowuje ilość wody do załadunku w bębnie, dzięki czemu zmniejsza się zużycie wody i prądu.

pralkosuszarka

Dane techniczne:

Maksymalne obroty wirowania 1200
Wyświetlacz LED
Silnik Direct Drive
Zakres temperatur Zimna30/40/60/95
Opóźnienie startu 2-12 H
Pojemność (prania/suszenia)     10kg/6kg

PROGRAMY PRANIA
Pranie zwykłe     Tak
Tkaniny białe     Tak
Tkaniny zabrudzone     Tak
Tkaniny delikatne     Tak
Koce     Tak
Szybkie 30     Tak
Czyszczenie bębna     Tak
Odświeżanie parą     Tak
Obuwie sportowe     Tak
Baby Care     Tak
Air Wash     Tak

PARAMETRY ENERGETYCZNE     
Klasa energetyczne     A
Klasa prania     B
Klasa wirowania     B
Zużycie wody     95/51 (pranie/suszenie)
Szerokość     630
Wysokość     976
Głębokość     792
WAGA (netto)     82 kg

Źródło : www.d-e.pl

Wybór pralko-suszarki to jeden z ważniejszych wyborów. W dobie najnowszej technologii, raz zakupiony sprzęt pozostanie własnością domu na bardzo długi czas. Warto więc dobrze się zastanowić  i wybrać ten model, który spełnia nasze wszystkie wymagania. Począwszy od parametrów technicznych i funkcjonalności, na wyjątkowych wyglądzie skończywszy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Pralki

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama