• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Każdy kto ma kota lub psa w domu wie ile nerwów kosztuje sprzątanie walających się po podłodze kłaczków sierści. Gorzej jest wtedy kiedy musimy doprowadzić do porządku nasze ulubione ubrania. Można byłoby zapytać: czym jest ta zalegająca sierść na ukochanej bluzce wobec puchatej miłości ?-Niby niczym, ale…?

Producenci sprzętu AGD, a dokładnie pralek wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Wielu z tych potencjalnych klientów to nie tylko miłośnicy porządku, ale również zwierząt. Z myślą właśnie o takiej grupie społeczeństwa firma Beko wyprodukowała pralki z innowacyjną funkcją ”pupil”. Owa funkcja łączy w sobie wyjątkowo zaawansowany program dokładnego prania z intensywnym płukaniem. Samo odwirowywanie odbywa się w taki sposób, by po skończonym praniu ubranie było idealnie czyste. Pralka podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury, a ta rozluźnia włókna na tyle by bezproblemowo pozbyć się kocich lub psich włosków.

źródło:www.cafeanimal.pl

źródło:www.cafeanimal.pl

Sprzęt Beko doceni każdy, kto oprócz miłości do kotów psów, dba o domowy budżet. Owe modele pralek zużywają 10 procent mniej energii od innych urządzeń klasy A, wyposażone są również w 12 praktycznych programów, w tym przeznaczony do prania ubrań dziecięcych, bawełny, koszul czy wełny. Producent w celu przedłużenia żywotności pralek, zainstalował specjalne, pokryte warstwa niklu, grzałki. Darmowa i pięcioletnia gwarancja dodawana przy zakupie każdego modelu napawa spokojem każdego przyszłego użytkownika.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Pralki

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama