• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Integra Smart to najnowsza seria nowoczesnych piekarników od Amici. Ich cechą charakterystyczną jest 7-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800×480 pikseli. Dzięki Interaktywnemu programatorowi z ekranem dotykowym obsługa staje się prosta i komfortowa.

Ekran można swobodnie spersonalizować zmieniając tapetę, dodając widgety lub zmieniając położenia ikon. Duży wyświetlacz umożliwia także korzystanie z elektronicznej książki kucharskiej, a nawet przeglądanie zdjęć dzięki wbudowanemu złączu USB.
Piekarnik Integra Smart to nie tylko inteligentny styl, ale i nowoczesny design,

Piekarniki z serii Integra Smart w zależności od modelu posiadają klasę A+ lub A++. Pojemne, 66-litrowe wnętrza wyposażono w prowadnice teleskopowe, dzięki którym łatwo można wysunąć nawet mocno obciążone blachy. Kontrolę nad temperaturą wewnątrz potrawy umożliwia termosonda. Nowe piekarniki Amica pozwalają również na połączenie standardowych funkcji pieczenia z programami parowymi, co pomaga w pieczeniu ciast i chleba oraz w przygotowywaniu warzyw na parze.

Konstrukcja drzwi piekarników Integra Smart pozwala na łatwy demontaż szyby, dzięki czemu w prosty sposób można utrzymać piekarnik w czystości. Pomaga w tym też system Aqualytic i gładka struktura emalii Aqua Real Ease. Wystarczy na dno piekarnika wlać 0,5 litra wody i włączyć funkcję „czyszczenie”, a na koniec przetrzeć wnętrze miękką szmatką. Można skorzystać także z czyszczenia pyrolitycznego, podczas którego komora piekarnika zostaje nagrzana do temperatury ok 490ºC, która pozwala na rozbicie trudnych do usunięcia cząsteczek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama