• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Prostownica I-Pro Steam 230 to jeden z najnowszych produktów marki Babyliss. Jest idealna dla kobiet, które szukają naprawdę dobrego i sprawdzonego produktu na nadchodzące upalne dni. I-Pro Steam 230 skupia w sobie 10 cech, które sprawią, że włosy nie tylko nabiorą nowego wyglądu ale także sprawi, że pokochasz je na nowo.


1. Proste nie tylko z prostych

I-Pro Steam 230, dzięki wydobywającej się pary sprawia, że nawet najbardziej kręcone i puszące się włosy zamienią się w idealnie proste. Para pochodzi z wbudowanego, wyjmowanego pojemnika, do którego wlewana jest woda. Włączenie pary jest opcjonalne i zależy od upodobań użytkownika.

2. 2 w 1
To wyjątkowe urządzenie nie tylko prostuje włosy, lecz także je nawilża i rozluźnia łuski. Dzięki temu, włosy będą nie tylko zdrowo wyglądać, ale także dodatkowo w ciepłe dnia będą odpowiednio nawilżone (czego w słoneczne dni im potrzeba).

3. Najwyższy stopień gotowości
Prostownice mają z natury nie więcej niż 200 °C w regulatorze temperatury. W I-Pro Steam 230, jak sama nazwa wskazuje, temperatura dochodzi do 230°C. Przy wyższej temperaturze włosy są bardziej skłonne do modelowania. Nie ma obawy o zdrowie włosa, gdyż dopiero w temperaturze 280°C włosy zaczynają się palić.

4. I-temperature
Technologia I-temperature sprawia, że prostowanie włosów zajmuje dużo mniej czasu i w zaledwie w ciągu kilkunastu minut Twoje włosy zamienią się wyjątkowo proste i miłe w dotyku.

5. Mix tytanu i ceramiki
Płytki, w które wyposażona jest prostownica są mixem tytanowo-ceramicznym. Cechy takich płytek sprawiają, że urządzenie dostosowuje się do każdej długości włosów oraz jest najlepsze przy włosach farbowanych. To także one są źródłem trwałości urządzenia. To ponad 37% wyższej trwałości niż dotychczas. Przy spadnięciu na podłogę, nie ma możliwości ich złamania.

6. Jeszcze więcej blasku – to możliwe
Prostownica, dzięki jonizacji wprawia Twoje włosy w jeszcze większy blask bez efektu elektryzowania.

7. Wysuwany grzebień
Babyliss specjalizuje się w dodatkach, ułatwiających użytkowanie produktu. Funkcja wysuwanego, 3 poziomowego grzebienia rozczesze Twoje włosy i przygotuje do ich najbardziej optymalnego wyprostowania.

8. Obrót o 360 stopni
Znajdujący się na końcu prostownicy kabel obrotowy upraszcza prostowanie włosów w każdym miejscu i dostosowuje się do każdego uchwytu dłoni. To jeszcze większa wygoda dla Ciebie.

9. 4 razy po 2 razy
Dzięki najnowszej technologii zawierającej opcję pary, płytek tytanowo-cermiacznych i grzebienia, włosy stają się 4 razy bardziej proste i utrzymają swój wygląd do 2 razy dłużej.

10. 3letnia gwarancja
Wydłużona gwarancja pozwoli Ci cieszyć się urządzeniem przez długi czas z możliwością naprawy każdego, nawet najmniejszego uszczerbku.

Babyliss I-Pro Steam 230 to jedna z najlepszych prostownic znajdujących się obecnie rynku. Jej cena wynosi ok 300 zł.

Źródło zdjęć. http://babyliss.pl/pl/st95e_prostownica_i_pro_230_steam

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
10 cech, które zachwycą Cię w Babyliss I-Pro Steam 230, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Categories: Prostownice

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama