• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?

Nowoczesne roboty kuchenne muszą być nie tylko funkcjonalne i kompaktowe, ale również estetyczne. Oczekujemy, że będą wykonywać za nas prace kuchenne, nie będą zajmowały dużo miejsca, a ich wygląd zewnętrzny będzie dodatkową ozdobą kuchni. Nowy robot kuchennySEVERIN spełnia te wszystkie wymagania. Wymienne tarcze oraz specjalnej końcówki do miksowania pomogą w łatwym i szybkim przygotowaniu każdej potrawy. Robot błyskawicznie utrze warzywa, zagniecie ciasto do wypieku, a także bez trudu posieka orzechy. Wybór odpowiednich funkcji wymaga wymiany tylko jednego elementu w komorze roboczej – nie trzeba ustawiać dodatkowych przystawek. Dzięki silnikowi o mocy 1000 W robot jest szybki i dokładny. Duża komora robocza o pojemności trzech litrów pozwala jednorazowo przetworzyć dużą porcję produktów.

Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna i odbywa się za pomocą jednego pokrętła sterującego. Robot posiada też wbudowany system ISC (Intelligent Speed Control) – inteligentny system kontroli prędkości. Trzy przyciski uruchamiają funkcję mieszania, cięcia lub pracy pulsacyjnej. Elementy sprzętu można myć w zmywarce, dlatego przywrócenie porządku w kuchni zajmie zaledwie kilka minut.

Poza funkcjonalnością i kompaktowością, urządzenie SEVERIN wyróżnia także elegancki, futurystyczny design. Panel kontrolny jest wyposażony w srebrne przyciski, których niebieska oprawa delikatnie świeci się w trakcie pracy urządzenia, idealnie komponując się z białą obudową.

Źródło: Informacje prasowe Severin

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Roboty kuchenne

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama