• paź : 12 : 2017 - Na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt AGD?
  • cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?


FagorMastercook, jeden z największych producentów AGD w Polsce, weźmie udział w XIII edycji Targów Pracy, które odbędą się 18 kwietnia 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym. To doskonała okazja do zapoznania się z działalnością firmy i możliwościami rozwoju zawodowego w jej strukturach.

W okresie przedwakacyjnym wielu studentów poszukuje możliwości odbycia praktyk i staży. FagorMastercook, jeden z największych pracodawców w regionie, od kilku lat umożliwia im zdobycie pierwszych, zawodowych doświadczeń, pod okiem pracowników firmy.

„Na tegorocznych, wiosennych Targach Pracy przedstawimy studentom ofertę praktyk na najbliższe miesiące m.in. w obszarach produkcyjnym i technologicznym. Udzielimy też odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące firmy m.in. możliwości zatrudnienia po okresie praktyk czy staży i zaprezentujemy oferty pracy – obecnie poszukujemy specjalisty ds. jakości oraz konstruktora. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska” – mówi Elżbieta Ulatowska-Waszkiewicz, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w FagorMastercook.

I dodaje – „Możliwość odbycia praktyk studenckich w dużej, renomowanej firmie niejednokrotnie przyśpiesza wkroczenie na ścieżkę zawodową. Dokładamy wszelkich starań, aby było to pozytywne doświadczenie, podczas którego młodzi mogą w przyjaznej atmosferze stawiać pierwsze kroki w swoim zawodzie, jak również liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie ze strony naszych pracowników”.

Targi Pracy odbędą się 18 kwietnia 2012 r. w budynku Dolnośląskiego Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w godzinach 10.00 – 15.00.

źródło: PR Portal

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Categories: Targi

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama