• cze : 6 : 2017 - Jak urządzić kino domowe w salonie?
  • lis : 24 : 2016 - Jak przechowywać produkty w lodówce?
  • kwi : 19 : 2015 - Dla kogo mikro-wieża?
  • kwi : 17 : 2015 - Telewizor – czy jest dziś potrzebny?
  • lut : 19 : 2015 - Jakie wyposażenie kuchni pomoże Ci być zdrowym (i schudnąć)?

Targi Eurocucina 2012Jeszcze dwa dni trwać będą w Mediolanie międzynarodowe targi wyposażenia kuchni EuroCucina – jedno z najważniejszych wydarzeń branży AGD.

27 tysięcy metrów powierzchni wystawienniczej, setki odwiedzających z całego świata, 130 wystawców – czołowych producenci sprzętu AGD, najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz i nowatorskie rozwiązania – targi EuroCucina stanowią platformę wymiany idei i doświadczeń profesjonalistów na polu międzynarodowym już od 1974 roku.

EuroCucina jest częścią wielkiego święta branży meblarskiej i wnętrzarskiej – targów iSaloni, odbywających się na Fiera di Milano w północno-zachodniej części Mediolanu, w dzielnicy Rho, w nowoczesnym, imponującym swymi rozmiarami i architektonicznym rozmachem centrum wystawienniczym. Częścią wystawy jest FTK – Technologie dla Kuchni, przestrzeń prezentacji rozwiązań technologicznych dla „kuchni przyszłości”.

Jednym z ważnych wydarzeń obrazujących kierunek rozwoju nowoczesnych technologii w branży AGD była premiera innowacyjnego piekarnika Franke Crystal 60+ My Menu, sterowanego za pomocą aplikacji na telefon. Umożliwia ona korzystanie z ogromnej bazy przepisów kulinarnych, określanie czasu i objetości przygotowywanych potraw, tworzenie listy zakupów oraz programowanie wszelkich parametrów pracy piekarnika.

Organizatorem targów jest COSMIT spa.

logo: http://www.cosmit.it

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
Trwają targi EuroCucina 2012, 9.0 out of 10 based on 2 ratings
Categories: Targi

Wpisz Komentarz


Wybrane Wpisy

  • Archiwa

  • Reklama